Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yorumlarınız.. Daha yeniyim. (Rebellious Logo)

Rebellious

🌱Yeni Üye🌱
Lütfen iyi kötü yorumlarınızı yapın :peace1:

45uz4wnu061kz9681vw1.png

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
yeni halin buysa söyleyecek bişey yok arkadaşım. burda herkes yeniyim der sende bu tasarımla yeniyim deme bari yemezler :) bu arada yansımalarda sorun var birde bence hazır çizimler kullanma kendin çizersen daha orjinal olur bence. çalışmalarının devamını dilerim. iyi çalışmalar

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
hazır şeylerler olabilecek ne varsa yapmışsınız..Saygılar.

stronger_ht

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence de, çok fazla hazır malzeme var orada, ancak hayalgücü güzel, güzel bir görüntü var ortada.

Serhat Timar

🌱Yeni Üye🌱
Yeni kısmında eğer ben yapmadım birleştirdim diyorsan en kısa zamanda sende bişeyler yarat derim çünkü başka bir çok yerde benzerlerini görmen kaçınılmaz

Rebellious

🌱Yeni Üye🌱
hazır dediğiniz sadece ps resmi hazır diğerlerini ben yaptım. bide ben yeniyim sadece arkadaşımın dediği gibi hayal gücünü kullanarak bişey yapmaya çalıştımm..
iyi kötü yorumlarınız için teşekkürler.

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
tüğler sana ait değil.Kötüde olsa senin olsun..

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlarıma katılıyorum ve yazının üzerindeki gölge yazının okunmaması için koyulmuş sanki yazı net olmalı

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
yerleştirmeyi yeni birine göre iyi yapmışın ama orda ps yazısı kalem ve tüyler sana ayit değil. bunları kendi çizginle yapmalısın. logo özgün olmalıdır çünkü. bir ikincisi bunu sen photoshopta yapmışsın. photoshopta logo yapılmaz. bu efekler hep sıkıntı yaratır. logo vektörel olmalı ve mümkün olduğu kadar okunaklı ve sade olmalıdır.

stronger_ht

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hazır dediğiniz sadece ps resmi hazır diğerlerini ben yaptım. bide ben yeniyim sadece arkadaşımın dediği gibi hayal gücünü kullanarak bişey yapmaya çalıştımm..
iyi kötü yorumlarınız için teşekkürler.

Ustam, bence orada hazır olan malzemeler ps logosu, üzerinde duran kalem ve klasik psdeki kuş tüğleri, bunlar hazır eklenmiş, bunun yanında diğerlerini kendi bilgin dahilinde yapmış olabilirsin, yada aldığın dersler yardımı ve kendi kurgu ve hayl gücünün yardımıyla yapmış olabilirsin.

Ancak bence grafikerlikte en çok önemli olan nokta ve benim önem verdiğim kısım yaratıcılık kısmıdır. Yaratıcılık ruhun olduktan sonra programı kullanabilmek çokta sorun değil zamanla öğrenirsin zaten, ancak programı kendin de yazsan yaratıcılık yoksa fıssın demektir :)