Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yorumlarınıza sunuyorum

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Karakalem çalışmamı yorumlarınıza sunuyorum

arkadaşlar bir karakalem çalışmasını daha yorumlarınıza sunuyorum.
karakalem2zt8.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
Karakalem çalışmalarınızı ilgili bölüm olan karakalem başlığı altında açmalısınız...

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
karakalem bölümüne açmalıydım evet ama baktım bulamayınca resim bölümüne açtım. Nasıl düzeltebilirim.

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
Karakalem çalışmalarınızı ilgili bölüm olan karakalem başlığı altında açmalısınız...

evet yanlış yerde açılmış konu. fakat ilk baktığımda burunla dudak arası hiç hoş olmamış.
uyuşmamış birbiriyle.
ama genel hatlarıyla güzel bi emek.
teşekkürler.

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet yanlış yerde açılmış konu. fakat ilk baktığımda burunla dudak arası hiç hoş olmamış.
uyuşmamış birbiriyle.
ama genel hatlarıyla güzel bi emek.
teşekkürler.

eminecik teşekkür ederim yorumun için burunu ne kadar çalıştıysam yapmakta çok zorlandım. En sonunda olmuş gibi geldi ama hakikaten burun hoş durmuyor. Eleştiriler çok işe yarıyor. Bir sonraki çalışmalarda eleştirinizi önemseyerek çalışıyorum. Teşekkürler ;)

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çene Sagıp Ağa çenesi olmuş. O kafaya o dudaklar sanki bir beden ufak gelmiş. Gözü ile kaşı arası çok boşluk var. Makyajıda biraz abartmışsın sanki :) .Kirpik (kiprik bir türlü öğrenemedim ) takma sanırım. Ayrıca eminecik in tesibtlerinede katılıyorum. Birde eski kız arkadaşıma çok benzemiş yahu :)

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
tekrar baktığımda yorum yapmak ihtiyacı duydum.
gözle burun aynı hizada gibi.
baya bir simetri probleminiz var resimde.
ama kaleminiz güzel.
sabırla devam...

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
bana cok hos geldi.gayet guzel calisma tebrik ederim.sadece soyledikleri gibi burunla dudak arasinda ufak bi puruz var

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür ederim arkadaşlar burun kısmına sabırla çalışıp düzeltmeye çalışacağım.

medo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
rüzgar saçlarıyla beraber yüzünüde dağıtmış galiba:lol:

julias

🌱Yeni Üye🌱
Bir burun ve dudağı yandan görüyorsanız gözüde yandan görmek zorundasınız o yüzden yandan görünen bir göz limon şeklinde olmaz hafif üçgen şeklinde olur ve göz yuvarlağıda elips şeklinde yerleştirilir.İstersen portre karakalem çalışırken öncelikle internetden yandan çekilmiş bir insan yüzü bul ve detaylarını iyice incele o zaman hatalarını çok daha iyi farkedeceksin.