Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yorumlarınızı rica ediyorum ikinci kartvizitim.

hdyeats

🌱Yeni Üye🌱
yoSWE.png

ataaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bunu word de hazırlamak mümkün o yüzden grafik çalışması olarak değerlendiremiyorum kusura bakma ha müşterin bu şekilde istemişse yani aşırı sade istiyorsa font araştırması ve boyutlandırma çalışmasını yeniden yap onun dışında bir şey diyemem ama bu şekilde çok başarısız arkadaşım.
Bence en azından google dan bir katalog tasarımları diye arama yaptırsaydın.

ibrahimozer35

🌱Yeni Üye🌱
Diğer arkadaşlara katılıyorum ve biraz daha özellikle fontun ve tasarımın formu üzerinde durulması gerektiği kanaatindeyim, benim tercihim biraz daha sade ve şık fontlar ve daha kararlı bir form üzerine olurdu. Saygılar..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Peki ama yorum:( Israrla yorum bekliyorum.Hevesli amatörlere yardım etmeniz temennisiyle:)

Sadece deli işi yorumumu yineleyebilirim. :)

Kartvizit firma yada şahısın bir çeşit aynası ise, tek kelime bu deli işinden yeterli sonuç alınacaktır.

LeFreak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Emeğine sağlık. Ben henüz çok fazla tecrübe edinemediğim için farklı bir öneride bulunacağım. Bence üzerinde çalıştığın konu hakkında bir yerine birkaç adet farklı çalışma yapıp burada beğeniye sunarsan üzerine konuşulacak daha fazla şey olur. Fayda sağlayacak fikirler edinmen için iyi olur diye düşünüyorum.

misel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sade olunca çok sade deniliyor,şatafatlı olunca sadeleştir deniliyor. bu baştan aşağı kişinin kendi zevkleriyle ilgili bi durum bence. bir sürü insana sorulunca bir sürü fikir oluşuyor ama kartviziti kullanacak kişinin zevkine bırakılsa böyle olmaz sanırım. bu kartı kullanmak isteyecek zevke sahip insanlar da vardır.fikir alışverişi güzel birşey ama kesin ifadeler şevki kırmamalı.başarılar diliyorum.kolay gelsin...