Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

YouTube'a %100 Giriş!! (Programsız, Proxysiz, Tunnelsiz) Şu anda kullanıyorum...

abdurborucu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar...
Size anlatacağım yolla Internet tarayıcınızı açacaksınız ve "www.youtube.com" yazdığınızda programsız bir şekilde gireceksiniz..
1. C:\WINDOWS\System32\Drivers\etc\hosts adlı dosyayı Not Defteri'nde açın..
2. Açtıktan Sonra;

# For example:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

yazan kısmın altına

208.117.236.70 youtube.com
208.117.236.70 www.youtube.com

yazısını yazın...

(Yazmıyorsa da
208.117.236.70 youtube.com
208.117.236.70 www.youtube.com )

3. Kaydedin..
(Yalnız kaydederken dosyada uzantı olmayacak. yani .txt gibi uzantı olmayacak. bu dosyanın uzantısı yok...)
(Eğer üstüne kaydedilmezse herhangi bir yere kaydedin, uzantısını silin ve sonra tekrar "etc" dosyasının içine yapıştırın...)

4. Ağ Bağlantılarım'a sağ tıklayın Özellikler kısmına gelin.. Yerel Ağ Bağlantısı'na sağ tıklayın.. Özellikler'e tıklayın... TCP/IP yazan yere çift tıklayın ve alt tarafta "Aşağıdaki DNS Sunucu Adreslerini Kullan" yazan yere tıklayın.
ve
4.2.2.1
4.2.2.2
yazın ve Tamam'a basın..
BU KADAR!!!!
NOT: ARKADAŞLAR www. youtube .com yazan yerlerde Bu siteye erişim engellenmiştir yazıyor.. siz sadece sitenin düzgün ismini oraya yazın!!!

Sorularınız varsa bekliyorum.....

Son düzenleme:

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
4. Ağ Bağlantılarım'a sağ tıklayın Özellikler kısmına gelin.. Yerel Ağ Bağlantısı'na sağ tıklayın.. Özellikler'e tıklayın... TCP/IP yazan yere çift tıklayın ve alt tarafta "Aşağıdaki DNS Sunucu Adreslerini Kullan" yazan yere tıklayın.
ve
4.2.2.1
4.2.2.2
yazın ve Tamam'a basın..
BU KADAR!!!!
NOT: ARKADAŞLAR www. youtube .com yazan yerlerde Bu siteye erişim engellenmiştir yazıyor.. siz sadece sitenin düzgün ismini oraya yazın!!!

Sorularınız varsa bekliyorum.....

ben sadece bu yöntemle ile girebiliyorum, diğer kalanlari yapmaniza gerek yok :) dns adreslerini değiştirdikten sonra reset atin, sonra rahat rahat girin :)

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
dns değişimi yapınca bazı sitelere girmekte sorun oluyor :) onu değiştirmekten bıktım arkadaşımızın yazdığı bende ilk yöntemi kullanıyorum

abdurborucu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dns ile giriyorsanız ilk yöntemi yapmanıza gerek yok..
karar sizin....

Damn3D

🌱Yeni Üye🌱
Dediğin yöntem zaten YouTube Jacker adlı programın yaptığı işlem ki daha geniş bir içeriğe sahip (Youtube'un tüm subdomainleri gibi, yanlış hatırlamıyorsam Last.fm felanda vardı). Ancak en azından yöntemi öğretmekte güzel. Saygılar.
İçim rahat etmedi.. YouTube Jacker 2 ile girilebilecek yasaklı sitelerin listesi.

cansen79

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.avsa.in
arkadaşlar bu kadar karışık olaylardan anlamam derseniz 2 harekette buyrun you tube giriş

rar dosyayı açıp
youtube1.JPG

2. hareket resimdeki gibi çıkan ekranda tümüne ewet diyoruz

youtube2.JPG

bitti gitti buyrun you tube size :D

rar dosyasını burdan indirebilirsiniz

Damn3D

🌱Yeni Üye🌱
Dediğin yöntem zaten YouTube Jacker adlı programın yaptığı işlem ki daha geniş bir içeriğe sahip (Youtube'un tüm subdomainleri gibi, yanlış hatırlamıyorsam Last.fm felanda vardı). Ancak en azından yöntemi öğretmekte güzel. Saygılar.
İçim rahat etmedi.. YouTube Jacker 2 ile girilebilecek yasaklı sitelerin listesi.

tam orada kırmızılı yerde sitelerin adresleri vardı neyse silinmiş youtube'un ortaklarından biri olarak reklam yapmak alışkanlık haline geldide :swear:

abdurborucu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
senin dediğin yöntemde yapılmış bir yöntem cansen79..
Aynen hosts dosyası değiştirilmiş ve winrar'da ayarlanmış....
sizin için hangisi kolaysa onu yapın....

gardiyann

🌱Yeni Üye🌱
bence eniyisi Unblocker ve Anti sansür ikisinden biri yüklüyse giremiceniz site yok arkadaşlar

heves

🌱Yeni Üye🌱
çok sağol dns ayarlarını değiştirerek giriyordum bir süre sonra işe yaramadı ama şimdi senin yöntemi uyguladım o iş tamam. çok sağol kardeş:smile: