Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yumurtada yanardag (çözünürlüklerde sorun oldugunu bılıyorum yorumlarınızçok önemlı)

desingselin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ymrtahx1.jpg

Benzer konular

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
biraz daha derli tolu çalışmalısın o boğaz köprüsü nedir anlayamadım yumurta olduğu anlaşılmıyor bile çünkü çok basmışın üstten ayrıca acilen feather vermeyi öğrenmelisin

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışmanın ne olduğu tam olarak anlaşımıyor yumurta yazmasan mümkün değil anlaşılması biraz daha üstünde çalışılması gereken bi iş

ultrahmet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
başlığa yumurta yazmasan ne olduğu anlaşılmazdıııı..............

sagopa_rap

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence güzel bir çalışma sen takma onları onlardaki görsellik anlayışı farklı olabilir ama benim görsellik anlayışıma göre güzel bir çalışma.

desingselin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence güzel bir çalışma sen takma onları onlardaki görsellik anlayışı farklı olabilir ama benim görsellik anlayışıma göre güzel bir çalışma.

tesekkur ederım yorum ıçın sagol

Alıntı:
ultrahmet´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
başlığa yumurta yazmasan ne olduğu anlaşılmazdıııı..............
size göre öyle olabilir.... yorum ıçın tesekkurler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑

Lütfen Biraz daha seviyeli olalım insanlar buraya koydukları çalışmaları eleştirilsin yorum alsın die sunuyorlar bizde elimizden geldiğince bildiğimiz kadarıyla onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz eksi yorum yaptıysak daha iyisini ki doğru olan bu yapsın die yazmışızdır yazdıklarımızı kimsenin kimseye garezi yada başka bi düşüncesi yoktur burası bir meslek ve paylaşım sitesi herkes artılarını ve eksilerini görmeli bu tarz yorumları yazmanız hoş deil özelden ne konuşursanız keyfiniz bilir.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
katılıyorum bütün söylediklerine grafikerkartal...üzerine bişey demeye gerek yok...çalışma hoşuma gitmedi inan yumurta demesen anlayamazdım...alakasız di çalışma...üzerinde biraz daha durmalısın ve bence yumurtadaki dağı kaldırmalısın...kolay gelsin...

burcajans

🌱Yeni Üye🌱
düşünce olarak güzel bir çalışma, biraz yumurtanın belirgin hale gelmesi birazda dağın arkadaşın dediği gibi yukarı kalkması başarılar

nilay91

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
twitter.com
bence feather vererek yapsan daha iyi olurmuş hepsi sonradan koyma gibi duruo feather versen daha doğal olur.

fridayeliz

🌱Yeni Üye🌱
Slm

Daha farklı,çalışmalarınız varmı?Var ise örnek görmemiz mümkünmü.

fridayeliz

🌱Yeni Üye🌱
Farklı Çalışmalarınız varmı?Varsa örnek görebilirmiyim

sagopa_rap

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence çok güzel desingselin bu yolda ilerlemeye devam et arkadaşım yolun açık olsun.