Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yusuf İPEK yani benim afiş kategorisindeki bütün çalışmalarım

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
arkadaşlar afiş kategorisindeki bütün çalışmalarımı bu başlık altında sizinle paylaşacağım. yeni çalışmalarım oldukça bu başlıkta yayınlamaya devam edeceğim. yorumlarınızı bekliyorum

converse için clp çalışması (photoshop)

1
converseclp1dt2.jpg

2
converseclp2qg3.jpg

3
converseclp3xb1.jpg

4
converseclp4ik5.jpg

5
converseclp5ha5.jpg

bunların hepsi basıldı ve yayınlandı.

yeni çalışmalarım oldukça bu başlık altında eklemeye devam edeceğim.

Benzer konular

sickstyle

🏅Acemi Tasarımcı🏅
foto secimlerin oldukca guzel.onun disinda tasarimsal olarak fazla birsey yok.sade ve basit ama guzel calismalar.ellerine saglik

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
foto secimlerin oldukca guzel.onun disinda tasarimsal olarak fazla birsey yok.sade ve basit ama guzel calismalar.ellerine saglik

yorumun için teşekkür ederim. vurgulanmak istenen ürünü ön plana çıkarmak için fazla şatafattan kaçınmak istedim. sizde bilirsinizki clp'lerin algılanma süresi çok kısadır. dolayısıyla fazla karmaşanın iyi olmayacağını düşündüm

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
4. calisma gusel olmus ellerine saglik valla kisa surede gusel isler basariliyomus demek:)

setire

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline sağlık güzel olmuş ama, "aralık ayında öğrenciye 10 taksit" karakter bildik olmuş farlı olabilirdi bence

gunyasar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Fotolar çok ii seçilmiş ama öğrenciye 10 taksit yazısı daha kımıl kımıl olsaydı yani sanki duvara yazılmış karalama tarzı gibi bence 10 zaman 10 olurdu şimdi notun 9:D

mustafakaya

🌱Yeni Üye🌱
Fotograflar Sİzİn Mİ Acaba Yoksa Firma Ya Aİt Fotograflarmi

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
resimler süper fakat üstteki yazı karakteri ve renk seçimi birazda olsun bozuyor afişin güzelliğini, onlarla da ilgili birşeyler yaparsan kusursuz bir açlışma olur. ellerine, yüreğine ve gözlerine sağlık

hakan_turmus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fotoğraflar çok güzel tasarımlar bu fotolara olmamış.daha güzel olacak inş.eline sağlık kardeş