Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Zeryam Bayan Kuaförü Ayaklı Tabela Çalışması

soresger2121

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir bayan kuaförü için ayaklı tabela çalışması. Müşteri özellikle çok renkli bir tasarım istedi. Yoruma açık arkadaşlar grafik konusunda pek bilgim yok renk kullanımı konusunda da... bunları göz önünde bulundurarak yapıcı yorumlarınızı bekliyorum tavsiyeniz ve ne gibi yol izlemem gerektiğini belirtirseniz memnun olurum.

Benzer konular

5million

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çevre kirliliği yaratacak bi çalışma.

soresger2121

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben yapıcı yorumlar bekliyordum :) Geri dönüşümlü bir çalışma için önerileriniz neydi ?

5million

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yav dostum en yapıcı yorum bu olur sana anladın mı bende yapıcı olmaya çalıştıö zaten.

şöyle bi bak çalışmaya ne görüyorsun?

en azından hiç bişey yapamıyosan gir google görsellere tabela yaz örnekleri incele
ama çalma esinlen olayın mantığını kavra incele örneklere bakarken bunu nasıl yapmışlar diye kafandan geçir ben olsam nasıl yapardım de kendine boş boş bakma yani.
biraz genel oldu ama yapıcak bişey yok

5million

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
düzeltiyorum tabela yazıp bakma sakın ben az önce baktımda senin ki yanlarında gül gibi kalır Türkiye için konuşuyorum boşver hiç uğraşma daya gitsin :D

soresger2121

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışmaları yaparken düşünmek istemiyorum o sebepten oluşan bir şey. Grafikler değilim (ama öyle belirtmişim ) şunu düşün tasarım yapmaya zorlanmış kişi. Rica üzerine işi yapmaya çalışıyorum ve müşteriyle mecburi muhattap oluyorum. Arattım neon ışıklarıyla süslenmiş lokanta tabelaları çıktı. Beğenirse kabul beğenmezse iptal ;)