Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Zevolli Tekstil Logo...

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorumlarınızı bekliyorum...

12496841sq9.jpg

G-ART

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İlk bakınca göze hoş geliyor ama birazcık daha yoğunlaş.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Oturan bayanı l harfine dayanark yönünü ters çevirirsen i harfini oluştururmu acaba birde öyle denemelisin

onderkattu

🌱Yeni Üye🌱
Evet katılıyorum. İlk bakısta hos durmasına karşın sanki birşeyler eksik ve logo cok yayılmıs gibi duruyor. Tipografiye baska yer aramayı denesen ya da kadın figürünü değistirmeyi denesen daha iyi olur.

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Evet katılıyorum. İlk bakısta hos durmasına karşın sanki birşeyler eksik ve logo cok yayılmıs gibi duruyor. Tipografiye baska yer aramayı denesen ya da kadın figürünü değistirmeyi denesen daha iyi olur.

Kendimi düşünce olarak nasıl geliştirebilirim bana biraz fikir verebilirmisin kendimi bu anlamada çok çok geliştirmek istiyorum 3 sene teknoloji tasarım okudum ama yetmedi doğalş olarak şimdi kursa da gidicem ama senin anliyacağın bilgiye açım her an kendimi geliştirmek istiyorum ama bu konuda tek başıma olduğum için bi yol bulamıyorum bana biraz yardımcı olabilirmisin bu konuda. :angel:

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
ilk bakışta hoş güzel ama arkadaşların dediğine katılıyorum bir şeyler eksik sanki ...yazı fontunu daha dolgun yapsan hoş olurmu sence biraz daha oturur gibi yada bayan figürünü daha rengini koyulaştırsan çok pastel bir ton oldugu için eksik gelen bişiler olabilir bize deneye bilirsin arkadaşım emegine saglık.

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
kullanılan nesnelerin önem derecesi bu şekilde mi?
firma adını daha büyük kullanmak daha mantıklı olabilirdi

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
bazı harfler tabana degıyor bazıları degmıyor bana basıt bı calısma geldı emegıne saglık

cht35

🌱Yeni Üye🌱
dostum gerçekten çok güzel olmuş

gurcanbulut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Genel fikre katılıyorum.Başlangıçta göze hoş geliyor fakat pekte tekstil firması gibi durmuyor.lola1903 ün dediği gibi daha çok güsellik salonu gibi bişeyi andırıyor.Bu logo bir çok uygulama alanında zorluk çıkarır bi yana! o yazı karakteri çok zayıf duruyor ve direkt olarak baştaki bayan figürü göze çarpıyor.Bence marka ismini daha çok vurgulamalısın.Yada kullanılan figür o kadar baskın olmamalı.

Ama bu kadar uğraşmışın eline yüreğine sağlık.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
kopukluk var gibi biraz daha yakınlaşsa figür belki o hissi vermez. Font değişikliği olabilir yada renklerde oynanalıbilir. Emeğine sağlık.

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Bir logoya nazaran çöok fazla detaylı olmamış mı .. ? bayan siluetinin kıyafetinin ayrıntılarına kadar çizilmiş.. Bu logonun küçülmesi durumunda çizgilerin hepsi zaten yok olmayacak mı .. öyleyse kullanmaya ne gerek var.. bayan sülueti sadeleştirildiği taktirde gayet başarılı bir çalışma emeğinize sağlık ..

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Bu firma kadın giyimi üzerine mi?
Figür ve firma ismi çok ayrı kalmış... Mesafe açısından değil bütünleşme açısından...
Figürü hem yakınlaştırıp hemde daha küçük şekilde kullanırsan, daha estetik olur diye düşünüyorum...
İyi çalışmalar...

SayBorG

🌟Usta Tasarımcı🌟
ellerine sağlık, bence de hoş bir çalışma ama hem yazı ile bayan motifinin ayrı durması hem de güzellik salonu çağrışımı yapması yorumlarına katılıyorum. logotype ın altına bir de tekstil yazısı eklersen belki bu ilk izlenimi ortadan kaldırabilir.

qraphcer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu tekstil bayan giyimi üzerinemi ?
L harflerini sanırım kadın resmiyle aynı boyda tutmaya çalışmışsın ama çok uzun ve garip duruyorlar.
Ayrıca zevolli yazısı çok geride kalmış gibi kadın figürü daha önde tekstil firması sonuçda bence :)