Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Zkursatt Katalog calışmalarım ...

zkursatt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Moderatör tarafında düzenlendi:

mailadresilazim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
orjinal logo hangisi tabelada olanmı sizin yaptıgınız mı

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
bana cok karmasık geldi ya neye bakcağımı şaşırdım.çok bogmussun tasarıımı

antitasarim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tasarımların tümünde konsept yok. ne anlatılmaya çalışılmış belli değil. Konusuz.

zkursatt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kapaklar da bir şey yi anlatmak pek te önemli değil aslında biri inşaat firması biri beton santral yapan bir firma kapak ta bulunan mobil santral anlatmaya calısmışım en azından sanıyorum konuyu diğeri bir harita ve inşaat firması piri reis ve bir bina resmi geyet acıklayıcı 3 resimde se makina mühendisi olan arkadaşım masa sandalye çöp tenekesi kutular ve bank pazzzarlaması yaptığı için bir bank ve zaman nın önem li olduğunu ifade etmeye çalıştım sanırım başarılı oldum ki üçret aldımve katalog basıldı ... :d bunlar benim ilk tasarım larımdı coktandır da tasarım yaptığım işti bir daha da yapmadım her işe erbabı yapmalı ... bence ... benim mesleğim elektronk ve bilgisayar acıkcası .. grafik uzmanı değilim ... saygılar eleştiriler için

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
Konsantre olamadım çalışmaya...
Kapak Özellliğini yansıtmamışş..
Ya tek resim koyun canlı biçimde logoyu uygun yere oturdun . ya da gecişli deneyin...

zkursatt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iş işten geçti ... verdim basıldı alan memnun satan memnun ... sadece eksiklerimi görüyorum para verseler bir daha uğraşamam o adamla... :D

kasvera

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışmalara bakarken başım döndü :S

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Olmamış beğenmedim. Baskıya girdi demişsin baskıdan çıksa kaldırır atarım ben bu tasarımı. Tasarım dediğin rengiyle çizgisiyle konseptiyle göz almalı. Her zaman masanın üzerinde kalmalı çöpe atılmamalı.Şahsen ben tasarım yaparken onları göz önüne alırım

nob

🏆Pro Tasarımcı🏆
üzerinde baya uğraşılması gerek.iyi çalışmalar