Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corel dosya açma sorunu

nasara

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar corel 12 jullanıyorum bir cdr dosyası açmak istediğimde aşağıdaki sorun oluyor...nasıl giderebilirim.....
ads305z.jpg

Benzer konular

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Dosyanın bozuk olduğuna istinaden bir mesaj..

Öncelikle dosyayı bulunduğu yerden masasütüne taşı, dosya adına "aa" gibi bir isim ver.. Çift tıklayarak açmayı dene..

Olmaz ise.. corelde import diyerek masaüstündeki dosyayı seç..

nasara

🌱Yeni Üye🌱
Dosyanın bozuk olduğuna istinaden bir mesaj..

Öncelikle dosyayı bulunduğu yerden masasütüne taşı, dosya adına "aa" gibi bir isim ver.. Çift tıklayarak açmayı dene..

Olmaz ise.. corelde import diyerek masaüstündeki dosyayı seç..

arkadaşım ilgin için teşekkürler...ama işe yaramıyor

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Ozman iki yöntem kaldı geriye..

1. Dosya bozulmuş.. İşi tekrar yapman gerek.

2. Buraya upload edersen, senin için idirir açmaya çalışırım açabilirsem düzgün bir şekilde sana geri upload ederim.

JiN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
desteklenmeyen format. bence bunu corel x3 de açabilirsin..yada x3 ü kurulu olan birine msn den felan gönderip.onu senin kullandığın corel formatında kaydetmesini iste..eski sürümdür muhtemelen

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
desteklenmeyen format. bence bunu corel x3 de açabilirsin..yada x3 ü kurulu olan birine msn den felan gönderip.onu senin kullandığın corel formatında kaydetmesini iste..eski sürümdür muhtemelen

Sevgili arkdaşım x4 ü bilemem denemedim henüz ama.. Corel bunca yıldır versiyon farklıları için böyle bir hata mesajı vermiyor. Boş olarak açıyor işi.. sonuçta hata vermiyor ama.. Bilgine

JiN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bozuk olsa ordan preview olarak göstermez dostum..muhtemelen kulandığı efektler 12 de çakışma meydana getiriyor..ama dosya saglam bence..bilgine.X3 halleder bu sorunu

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
bozuk olsa ordan preview olarak göstermez dostum..muhtemelen kulandığı efektler 12 de çakışma meydana getiriyor..ama dosya saglam bence..bilgine.X3 halleder bu sorunu

Valla dosyayı upload yapsın dedim ben açıp bakarım.. ama ön izleme yapar bozuk dosyalar.. ahh canım corelim benim her türlü kolaylığın güzelliğin yanında hertürlü arızada mevcut.. ama yinede seviyorum keretayı.. :D

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Dostum ben sorunsun açtım dosyaları.. Yanlız çizimler ağır olmuş 24.000 nesne sayısı gibi ağır bir iş bu hata sepeblerinden biride bu olabilir. Yani makinanan kaldıramıyor olabilir. Neyse ben mümkün olduğunca gruplama ve sıkıştırma yaptım çizimleri bozmucak şekilde.

Upload ediyorum. Umarım sorunsuz açarsın

RapidShare: Easy Filehosting

nasara

🌱Yeni Üye🌱
cok teşekkürler....evet gönderdiğin dosyadan bende açabildim:smile:

23asi89

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar benimde bi sorunum var.. corel 11 kullanıyorum ve kaydettiğim cdr dosyalarının ismini değiştirmek istediğimde uyarı çıkıyo isim değişikliği olursa format değişek die bunu nasıl hallederim şimdiden tşk.