Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

green apple logo çalışması

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
yeni çalışmaya başladığım firma için bir deneme çalışması bir kaç renkte çalıştım eleştirilerinizi bekliyorum kolay gelsin...

graphic1iie.jpg

Benzer konular

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Green apple firması neye hizmet vermektedir?

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
formu apple ile aynı bari yaprağın yönünü değiştirseydin düşünce güzel
ama o efekt hiç olmamış ve sanırım reklam ajansı font ve renk uyumsuz.

kolay gelsin

montana26

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Evet bazı arkadaşlarda yapıyor bu hatayı tamam başlığı falan yazmışssın ama bu firma nasıl hizmet veriyor ne sektörü bu tip özellikleride verirsek herkes daha iyi yorumlayabilir.

canndostt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
GREEN APPLE;
Logo güzel, elmayı çift G halinde tasarlamanız da zekice... Effecktte biraz oynama yapılır ve sektörle ilgili bir ikon konulabilirse diye düşünüyorum... Mesela G'nin düz çizgilerinin birleştiği yere elmanın ortasına.... tabi bu da izdüşümü gibi bişey yeşilin bir renk tonu mesela. Sektörü bilmediğimiz için ikon konusunda fikir yürütemeyeceğim. Başarılar...

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
öncelikle eksik bilgi verdiğim için özür dilerim green apple firması bir tekstil firmasıdır olabildiğince açıklamayada çalışayım vurgulamak istediğim logoyu

türkçesi yeşil elma olması nedeniyle firmanın önceki logosuda bir adet yeşil elmadan oluşması ve arkadaşlarımızın belirttiği apple firmasının logosundan alıntı yapılması nedeniyle değiştirmeye uygun buldum logo çalışması ardından diğer aksesuar çalışmalarınada yön vereceğim.

Green apple firması neye hizmet vermektedir?

yukarda belirttim teşekkürler

formu apple ile aynı bari yaprağın yönünü değiştirseydin düşünce güzel
ama o efekt hiç olmamış ve sanırım reklam ajansı font ve renk uyumsuz.
kolay gelsin

elmanın apple firmasının elmasına benzemesi önceki logolarından çok uzaklaşmamaya çalışmamdan kaynaklanıyor ancak bu eleştiriniz üzerine bu benzerlik beni rahatsız etti ve genel konsepti bozmadan elmada belirli değişiklikler yapıcağım yazı fontu üzerinde de değişiklikler üzerine yeniden çalışacağım teşekkürler..

Evet bazı arkadaşlarda yapıyor bu hatayı tamam başlığı falan yazmışssın ama bu firma nasıl hizmet veriyor ne sektörü bu tip özellikleride verirsek herkes daha iyi yorumlayabilir.

yorumunuz için teşekkürler eksik bilgileri yukarıda belirttim istediğiniz başka bilgiler varsa onlarıda geçebilirim...

biraz fazla esinlenilmiş apple'dan. Bence bu sakıncalı

teşekkürler arkadaşımızda aynı yorumda bulunduğu için genel bir değişiklik yapılacaktır...

GREEN APPLE;
Logo güzel, elmayı çift G halinde tasarlamanız da zekice... Effecktte biraz oynama yapılır ve sektörle ilgili bir ikon konulabilirse diye düşünüyorum... Mesela G'nin düz çizgilerinin birleştiği yere elmanın ortasına.... tabi bu da izdüşümü gibi bişey yeşilin bir renk tonu mesela. Sektörü bilmediğimiz için ikon konusunda fikir yürütemeyeceğim. Başarılar...

yorumlarınız için teşekkür ederim çift G değilde Ga harflerini vurgulamaya çalıştım yorumunuz bunda yeteri kadar başarılı olamadığımı anlatıyor ikon kullanmayı düşünmedim ancak tekstil bayan üst grup çalışan bir firma için öneriniz olursa değerlendirebilirim teşekkürler...

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
greenapplelogook.jpg

arkadaşlar değerli yorumlarınız için teşekkür ederim logonun son halidir beğenildi ve kurumsal kimlik çalışmalarımıza başladık ilginiz için tekrar teşekkürler...

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Neden ısrarla logoya parlaklık vermeye çalışıyorsun anlamadım bırak tek renk olsun :) Ve g a düşünsesi iyide ne birleşimi elmayı pek anımsatmıyor. Üstünde biraz daha çalışmalısın bunun dışında G tmmda a da biraz sıkıntı var gibi. Emeğine sağlık

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
Neden ısrarla logoya parlaklık vermeye çalışıyorsun anlamadım bırak tek renk olsun :) Ve g a düşünsesi iyide ne birleşimi elmayı pek anımsatmıyor. Üstünde biraz daha çalışmalısın bunun dışında G tmmda a da biraz sıkıntı var gibi. Emeğine sağlık

eleştiriniz için teşekkürler tek renk yapmamak için biraz oynadım.. elmaya benzemek zorunda değil ancak bir yaprak bile çoğu zaman belirli şeyleri ifade etmeye yetiyor o konuda katılmadım size ve Ga harfleri birbirinin kopyası zaten G de olupta a da olmuyan nedir onuda anlıyamadım teşekkürler...

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
sağa dönükken G ye benziyor ama sağa dönükken a ya benzememiş hangi kısmını anlıyamadınız ki ? sonuçta g e a birbirinden baya farklı harfler değil mi .. Anlatmak istediğim de oynu yapraga ragmen pek elmaya benzetemedim.. Herneyse dilediğiniz gibi olsun :)

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
sağa dönükken G ye benziyor ama sağa dönükken a ya benzememiş hangi kısmını anlıyamadınız ki ? sonuçta g e a birbirinden baya farklı harfler değil mi .. Anlatmak istediğim de oynu yapraga ragmen pek elmaya benzetemedim.. Herneyse dilediğiniz gibi olsun :)

:) Dilara'cım GA düşününce çok iyi... Green Apple G ve A...
65870429.jpg
Bak mesala bu da bir elma. Antalya'da bir otelin logosu. Hayranımdır bu logoya, sadece bir yaprak ve renk o kadar... kare bir elma! Cisimleri olduğundan farklı görebilmek çok güzel bir şey. Gerçekten bu logo başarılı olmuş bu anlamda. Geçişli renk konusuna katılıyorum. Ama bu çalışmada pek sorun yaratmaz yine de, keskin bir renk ayrımı var.

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
65870429.jpg
Bak mesala bu da bir elma. Antalya'da bir otelin logosu. Hayranımdır bu logoya, sadece bir yaprak ve renk o kadar... kare bir elma! Cisimleri olduğundan farklı görebilmek çok güzel bir şey. Gerçekten bu logo başarılı olmuş bu anlamda. Geçişli renk konusuna katılıyorum. Ama bu çalışmada pek sorun yaratmaz yine de, keskin bir renk ayrımı var.

evet bu logoda belli çünkü kırmızı ve içinde boşluklar oluşturan bir sürü çizgi yok bu logoda anlaşılıyor evet. ama ben buraya konan logoda anlaşılmadıgını söylüyorum bana göre.. fikire düşünceye birşey demedim zaten.. uygulama daha iyi olabilirdi herneyse işe yaramicak anlaşılan ben daha fazla karışmim :)

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆

fikirleriniz için teşekkürler elbetde herkez aynı fikirde olucak değil ancak belirttiğim gibi tasarım oklendi diğer çalışmalar için de çalışmaya başladım görüşlerinizi yeni çalışmalarım için değerlendirebileceğim kolay gelsin...

65870429.jpg

eleştiriniz için teşekkürler objeler dediğiniz gibi illa bire bir doğadaki gibi kullanılmak zorunda değil eğer öyle olzaydı her logo birbirinin kopyası olur çıkardı ve renk konusunda degrade özellikle kullanmadım mecbur keskin olmaz zorundaydı her daim matbaada aynı sonucu alamıyoruz kolay gelsin...

evet bu logoda belli çünkü kırmızı ve içinde boşluklar oluşturan bir sürü çizgi yok bu logoda anlaşılıyor evet. ama ben buraya konan logoda anlaşılmadıgını söylüyorum bana göre.. fikire düşünceye birşey demedim zaten.. uygulama daha iyi olabilirdi herneyse işe yaramicak anlaşılan ben daha fazla karışmim :)

birbirimize yardımcı olmak için burdayız en iyiye ulaşmak için paylaşım halindeyiz fikirleriniz elbetde değerlendiriliyor ancak ısrarcı olmamak gerekli bu sadece sıkıntı doğurur herkezin görüşü aynı olmak zorunda değil teşekkürler...

grafiker03

🌱Yeni Üye🌱
mrh kardeş logon güzel olmuş tebrikler yalnız biraz apple firmasını andırıyor