Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Apple katalog proje çalışması

Desing By KAYA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.pilatescim.com

Arkadaşlar kurs'un verdiği proje için kapak yaptım gerçi diğer sayfalarıda bitti ama bu kapakta şöle bir sorun var yansımada kullanılan resmin baş kısmını silemedim yani tam yansıma olmadı nasıl halledebilirim bide yorum alim
Şimdiden hepinize teşekkür ederim :D

Son düzenleme:

FiRARDA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.ss.ss
bence çok sadece ve apple özelliğini taşıyan bir görsele ve anlatıma sahip değil bir gez nette yabancı sitelere bak apple yazısı apple markasını çağrıştırmıyor ve ayrıca göz yorucu bir çalışma

Desing By KAYA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.pilatescim.com
önere bileceğin biyer varsa sevinirim yazı fontu gibi mesela çünki gerçekten kursta istenen proje apple katalog çalışması idi ama bu kadarını yapa bildim ufkum dar sanırım yardım oalbileceğin birşey varsa paylaşırsan sevinirim

hayabusa.69

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
degredeyi at bireymin eypila yakismayan bir yüz :)
sadece ve sadece siyah yada beyaz kullan maykil.

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hevesin kaçmasın o halde. Acımasız eleştirilerimle seni korkutmayayım:) iyi günüme denk geldin bilesin design by kaya:)

Şu şekilde de gölgelendirme yapabilirsin; Gölge vermek istediğin objeyi duplicate et, duplicatenin rectangular Marquee tool ile yarısını seç. Select>Modify>Feather>istediğin değeri ver 5 olabilir, 10 olabilir...
Ctrl+i ve delete. Sonra opacity değerini düşür birazda. Tamamdır.

Kolay gele!

Desing By KAYA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.pilatescim.com
Hevesin kaçmasın o halde. Acımasız eleştirilerimle seni korkutmayayım:) iyi günüme denk geldin bilesin design by kaya:)

Şu şekilde de gölgelendirme yapabilirsin; Gölge vermek istediğin objeyi duplicate et, duplicatenin rectangular Marquee tool ile yarısını seç. Select>Modify>Feather>istediğin değeri ver 5 olabilir, 10 olabilir...
Ctrl+i ve delete. Sonra opacity değerini düşür birazda. Tamamdır.

Kolay gele!

şanslı gunum desene eleştiri oklarından kurtuldum bu arada akşama hemen uygulamaya geçim iş yerinde zor oluyor yapmak bakalım nasıl olucak teşekkür ederim :D

doctorwho

🌱Yeni Üye🌱
Gereksiz gölge verme ne akdar az gölge kullanırsan o kadar iyi olur

Renk seçimlerini geliştirmen gerek

Yazı pek firmanın kişiliğini yansıtmıyor (bana mı öyle geliyor yoksa)

Desing By KAYA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.pilatescim.com
yok yazı konusunda hem fikiriz artık başka arkadaşlarda o karakter olmaz dedi artık bakıcam hafta sonuna kadar ne yapa bilirim diye yada en kötu duzenlemeler yapıp vericem artık

hrn35

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.myspace.com
güzel çalışma gayet hoş olmuş ... sadece daha ilgi çekici olabilirdi