Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Edius dersleri arayüz tanıtımı 2. Bölüm

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
RapidShare: Easy Filehosting

rar şifresi= poyrazhan55

daha önce eklediğim ders çöp kutusuna atılmıştı arkadaşlardan gelen yoğun maillerden dolayı son kez bu dersi paylaşıyorum

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Rapidshare nin yeni bir özelliğinden dolayı yüklediğiniz sunucudan dosya siliniyor, özellik derken biraz açayım. Ücretsiz kullanıcı olduğunuzdan dolayı rapid yüklemiş olduğunuz dosyayın 10 kez indirilmesine izin veriyor. 10 dan sonrasında bu şekilde dosyanızı siliyor, sizin dosyanız silindiği zaman insanlar indirmeye çalıştıklarında link kırık diyorlar, konunuz bu sebepten ötürü çöp kutusuna taşınmış, eğer yine ücretsiz rapid kullanıcılığıyla yüklediyseniz merak etmeyin, bende dowloand ediyorum dosyayı bundan sonra silindiğinde ben sizin yerinize ücretli hesabımdan yükler linki değiştiririm. Link kırık diyecek arkadaşlar bana özel mesaj yoluyla yada konuya yazarlarsa en kısa zamanda linki güncelleyebilirim... Şimdiden indirenlere iyi dersler.

elessarnovis

🌱Yeni Üye🌱
hocam çok teşekürler bu edius arayüz 2. dersini inidirdim ve çok güzel olmuş emegine saglık allah razı olsuns enden bir ricam var bu hazırlamış olduugn edius derlerinin 1 bölümü tekrar yayınlıyabilirmisin ve bunların devam ettirebilirmisin
teşekürelr

emr3444

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yine indiremedim linkler yenilenince özel mesaj falan atarmısınız rica etsem ?

Edit:her indiren arkadaş upload ederse şu 10 kez indirme sorunu çözülür indiren arkadaşlara ricem indirdikten sonra upload edip mesaja bir teşekkürle birlikte rapid linkini bırakmalarıdır.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bağlantı adresi konu sahibi arkadaşımız tarafından yenilenmiştir.

İyi forumlar...

emr3444

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dersi indirdim yenileme ve paylaşım için teşekkürler umarım yeni dersler paylaşılır.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆

sefamerve

🌱Yeni Üye🌱
Sayın poyrazhan55

bende yeni EDİUS öğrenmeye çalışıyorum paylaşımınız için çok teşekkürler harika olmuş, çok açık ve net anlaşılır tekrar teşekkürler..

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sayın poyrazhan55

bende yeni EDİUS öğrenmeye çalışıyorum paylaşımınız için çok teşekkürler harika olmuş, çok açık ve net anlaşılır tekrar teşekkürler..

sağolasın güzel kardeşim amacım zaten sizin gibi yeni başlayan arkadaşlara bu programı sevdirebilmek,
ayrıca dersi izleyipte buraya bununla ilgili yorum yazan arkadaşlara gerçekten çok içtenlikle teşekkür ediyorum.