Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
mesajını yanlış girdin son yazılanı başa koyacan baştakini alıp kullanmayacan galiba nadir hata yapanlardansın bu oyunda

Bence bu hata yazılan cevapların aynı anda yayınlanmasından kaynaklanıyor
Yani birbirlerinin cevabını birer dakika geç gördükleri için, bir alttaki cümleye devam etmiş arkadaş :wink:
Bu burda sürekli oluyor :tongueout:
Bilginize

Neyse ben devam ediyorum...
Mesajını gördüm ama görmemezliğe vurdum... :rofl:

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
vurdun vurdunda baltayı yanlış taşa vurdun sen duuur şimdi işim olmasa sana guzel bı oyun yapardım ama şimdilik bununla idare et :)

bu arada bu oyuna ilkkez msj yazmıyorum dikkatimi çektiği için bu sekılde yorum bıde su var senın yorumunla arkadaşın msjı arasında 1 dkka var tıpkı sımdı benım sana yazdıgım gıbı yanı anlayacagın bu oyunda daha dıkkatlı olmalıyız

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
vurdun vurdunda baltayı yanlış taşa vurdun sen duuur şimdi işim olmasa sana guzel bı oyun yapardım ama şimdilik bununla idare et :)

bu arada bu oyuna ilkkez msj yazmıyorum dikkatimi çektiği için bu sekılde yorum bıde su var senın yorumunla arkadaşın msjı arasında 1 dkka var tıpkı sımdı benım sana yazdıgım gıbı yanı anlayacagın bu oyunda daha dıkkatlı omalıyız eger yukarıdakı yorumunuzu okumasaydı msjını aldım dıye başlamazdı sencede oyle değilmi hadi bakalım sıra sende

İdare etmeye çalışıyorumda ; sen beni fena benzettin be arkadaşım, o kadar ayrıntıyı gözümden kaçırmışım :D

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
kacırmışsın sen trenı coktan haberın yok dunyadan oyunu bozuyon be g.ecglr bıraz daha dıkkatlı olsan o arkadastan sonra karsılastıgım ıkıncı kişisin lutfen kuralla devam et yanı sonunda ne yazıyorsa onunla başla olurmu:))

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
olur mu olur mu sensiz olunur mu nasıl senden vazgeçerim :bigsmile:

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
vazgecerim hem senden hemde bu canımdan hiç bu kadar arabesk olmamıştım nereye getirdin be heypek oyunu

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
vazgecerim hem senden hemde bu canımdan hiç bu kadar arabesk olmamıştım nereye getirdin be heypek oyunu

oyunu kuralına göre oynamak gerek herzaman ve bende bunu bildiğim için kuralları bozmadım hiç, en son kelimeden kurarım cümlelerimi hep :rofl:

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
cümleleri hep en sonundan kurarım dıyorsun ama bır onckı msjına bak ve benım ondan once attıgım msj bak nerede bıtırmısım sen nerede başlamıssın faka bastın g.ecglr ama senınle oynemek guzel hafıften sınır harbı sezıyorum sende eğlencelı oluyor

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
cümleleri hep en sonundan kurarım dıyorsun ama bır onckı msjına bak ve benım ondan once attıgım msj bak nerede bıtırmısım sen nerede başlamıssın faka bastın g.ecglr ama senınle oynemek guzel hafıften sınır harbı sezıyorum sende eğlencelı oluyor

Oluyor evet çok iyi oluyor, hem zaten tok anlamaz açın halinden... :rofl:

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
halinden derken ne alaka şimdi tok ve ac onu anlamadım sen gerecekten koptun haha;):)

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bencede Bee Meee Ceee... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Tamam tamam itiraf ediyorum berbat bir espriydi :rofl: :rofl: :rofl:

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
espırıydı bu işte krıldım burda;! olmadı bu bence mizah eksik kalmış biraz ne dersin

Hilal Ertaş

🌱Yeni Üye🌱
Kızmamanıza çok sevindim... :angel:
Açıkçası ukalalık olarak anlaşılır diye korkmuştum :wink:
Hatasız kul olmaz tabii :rofl: Hepimiz yapıyoruz zaman zaman :wink:
(mesela; ki buna eminim bile bile espirili olsun diye öyle yazmışsınız: "fakat" ve "lakin" beraber kullanılmaz :D Tamam tamam kabul ediyorum, bu biraz ukalaca oldu :D )
Neyse ben dayak yemeden oyuna devam edeyim :D :
Güzel bir kadın geçti az önce kumsaldan... :rofl: :rofl:

tabikide espiriydi bende anlamassın diye çok korkmuştum :)

idi... idi.. ne yapıyorum ben birşey bulamadım :(

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
daha nefes almadan uzerime geldiniz durun arkadaşlar bu ne şiddet evet bunun bır reklam repliği oldugunu biliyorum sana ait olsa ve ilkkez kulanılmış bir espiri olsa o ankı tepkim emin ol farlı olurdu

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
daha nefes almadan uzerime geldiniz durun arkadaşlar bu ne şiddet evet bunun bır reklam repliği oldugunu biliyorum sana ait olsa ve ilkkez kulanılmış bir espiri olsa o ankı tepkim emin ol farlı olurdu

olurdu tepkin değil mi?Hiç şüphem yok :rofl: :rofl: :rofl: