Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Türkçe karakter desteğini veren font lar ile birde klavyenizin türkçe desteği olduğuna dikkat ediniz. İşletim sisteminiz hakkında bize bilgi verirmisiniz ?...

sol_ak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
xp kullanıyorum da klavye konusunu pek anlamadım

ok saolun beyler.
notepad de harfleri yazıyor ps'de yapıştırıyorum olup bitiyor
:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Bilgisayarınızın Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Bölge ve Dil Seçenekleri >
Karşınıza çıkan kutuda Diller sekmesini tıklayınız. Ardından ayrıntılara tıklayın ve ekran görüntüsünü buraya yüklermisiniz ?..

sol_ak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
6029.jpg

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Eğer kore dili ile işiniz yoksa kaldırın onu üstüne tıklayarak sağdan kaldır demeniz yeterli olacaktır.

Sadece türkçe kalsın. Ancak kullanıyorsanız problem yok kalabilir. Türkçe karakterlerin çıkmamasının sebebi korece yi seçiyor photoshop a geçtiğinizde . Eğer korece yi kaldırıp sorun devam ederse buraya yazın.

sol_ak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bir soru daha sormak istiyorum;
Rounded Rectangle Tool ile çizilmiş bir kare var ben bu karenin kenarlarını nasıl oval hale getirebilirim ??

birde Rounded Rectangle Tool ile çizilmiş bir şeklin tam ortasında ortasında halka olan bir artı işareti var o şekil ne işe yarıyor ??

( ayrıca kore dilini kaldırmama rağmen halan sorunu halledemedim )

Paint

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Rounded Rectangle Tool çizdigin karenin köşelerini oval yapman için Ctrl+alt+r kısa yolunu kulanarak karşına refine edge diye bir menü gelicektir burdan kenarları oval yada bulur efekti vere bilirsin bu bir yoludur path menüsünden rounded rectangle tool ile istedigin gibi bir kare çiz ve mause sag tık yaparak çıkan menüde make selection diyerek istedigin uygulamaya ulaşa bilirsin

sol_ak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ctrl + alt + r tuşladığımda pencederenin üstünde ve solunda cetvel çıkıyor

Paint

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
cetvel ctrl+r kısayolu ile açılıyor

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Gelişmiş Metin Hizmetleri bunu kaldırdığınızda türkçe Q kalmıyorsa Gelişmiş Metin Hizmetleri ni de kaldırınız.

sol_ak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ctrl alt r bastığımda bende cetvel geliyor. bunun uzun yolu yokmu ordan ulaşayım

Paint

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
view menüsünden rulers tıklarsan cetvel e ulaşmış olursun uzun yoluda buldur :D

Paint

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
pardon kenarları oval yapmayamı çalıyorsun :D tamam kısa yolu ctrl alt r dir
uzun yolu select menüsünde refine edge var kolay gelsin başka sorun varmı :D

-aHMeT-

🌱Yeni Üye🌱
photoshopu türkçe yapmıştım daha sonra sildim tekrar yükledim serial girdim e-license download diye aılırken bir pencere geliyor...Ps açılmıyor... :S

mervis

🌱Yeni Üye🌱
ya arkadaşlar bir arkadaş love tutorial diye bir şey yapmış onu psd formatında da kaydetmiş benimde bir ödevim var öyle yapmak istiyorum nasıl yapacağım ya lütfen yardım eder misiniz

Paint

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mervis arkadaşım böyle bir çalışma yapa bilmen için sadece ps yeterli degildir ullistrator ile 3bir yazı yazıp effect menüsünden 3d ile yazıyı boyutlandırıp ps aktarman gerekir ve ps ile bir çok işlemden geçirilip istedigin effect elde edersin

ahmet arkadaşım bu senin 30 günlük deneme sürümün bitmiş demektir ve lisans alman gerekiyor anlamına gelir ayrıca programı kanımca türkçe yapma dünyada program dilli ingilizcedir bir programı ögrenirken birden fazla program ögreniriz ingilizce sayesinde

exi23

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar benim sorum olacak. şimdi kendi yaptığımız fırçaları yedekleyebiliyormuyuz yani mesela formatta falan tekrar oluşturmamak için teşekkür ederim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...