Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Özbim Bilgisayar Kursu için hazırlanmış bir logo çalışması

By_AbbA

🌱Yeni Üye🌱
Özel bir bilgisayar kursu için hazırlanmış bir logo çalışması.
Yorumlarınızı bekliyorum. Corel Draw X3 üzerinde hazırlardı. Kaynak dosyayı almak isteyen arkadaşlar msnden bana ulaşabilir.

Son düzenleme:

Benzer konular

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bir Bilgisayar Kursu İçin Çok Amatör ve Başarısız Bir Logo Olmuş.. Ö'nün Kuyruğu Konu İle Alakasız duruyor.

baskici46

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
logo sadece kurumun baş harfleri olmamalı. sektörüne uygun olmalı renkleriyle logonun hareketleriyle logo bir firmanın bayrağı gibi düşünülmeli.üzerinde çalışılması gerekiyor.

grafik_Jİİ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renkler de hiç bi canlılık yok amatör bir kurs izlenimi cagrıştırdı bende yazı fontu artık klasikleşti daha değişik font kullanılabilir...

lory21

🌱Yeni Üye🌱
Bir Bilgisayar Kursu İçin Çok Amatör ve Başarısız Bir Logo Olmuş.. Ö'nün Kuyruğu Konu İle Alakasız duruyor.

Ö, Özbim B ise Bilgisayar Konu İle Alakasız Ne, Alınmaca Yok Diyorsunuz Ama Her Ne Kadar Kötü Olursa Olsun Bir Teşekkür Yazmak Zor Değil Cünkü Sonuç : Emek...

eduymaz

🌱Yeni Üye🌱
elİne SaĞlik Gayet GÜzel OlmuŞ

Linux

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.kralteam.com
Arkadaşlara katılıyorum Bir Bilgisayar Kursu için amatörce görünüyor Smoke kardeşiminde dediği gibi Ö deki kuyruk uyumsuz.

m_ali_acikgoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
En Azindan Bİr Bİlgİsayar Resmİ Kullansan Daha İyİ Olurdu:)

sickstyle

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bimoz olsaydi kurumun adi logo biraz daha calisilarak bisi elde edilebilir derdim.cunku logoya baktiginizda B ve Ö yani once B sonra Ö goruluyor.kurumun adiyla alakasiz birsey...bence baska birsey dene sifirdan.....yinede emegine saygi duyuyorum..

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
logo illa kurumun baş harflerinden oluşucak die bişey yoktur arkadaşım ... sembol kurumu ıfade eden bişey... bilgisayarcılıkla alakası olmayan bi logo... marketim olsa vallahi kullanırım logonu genede olsun böyle dusunmen bıle yeter yenı başlayan bırısı ıcın ? daha 40 fırın ekmek yemen lazım :) mıydı o ?

By_AbbA

🌱Yeni Üye🌱
Yorumlarınız için teşekkür ediyorum.
Ö ve İ harflerindeki kuyruk diye nitelendirdiginiz noktalar kepdir. Resmin boyutlarının küçülmesi sonucunda kepin diger kıvrımları kaybolmuş ve aşagı dogru sarkan kuyruk bölümü görüntülenmektedir.
Bir arkadaşımız logo resim eklememi önermiş. Bu logo bilgisayar kursunun egitim binasının dış çephesinde kullanmak üzere tasarlandı. Gözünüzün önüne getirdiginizde 3 mt genişliğinde 2 mt yüksekliğinde tabelada bir bilgisayar resmi buunan bir logo sanırım göze hiç de hoş gözükmeyecekdir.
Diger bir arkadaşımız renklerin zayıflıgından bahsetmiş ki ona da şöyle cevap vereyip kursun dış cephe rengi logonun üzerinde kullandıgım yeşil renk oldugundan dolayıdır. Birde Sözkonusu bir egitim firması olunca logoyu cıvıl cıvıl renkler le süslemek pek hoş olmasa gerek.
Sanırım bir başka arkadaşımız b ve ö harflerini irdeleyerek konuyla baglantı kuramamaktan şikayetçi, logo üzerinde bu eksiğimizide b ve ö harflerinin altına yazdıgımız Bilgisayar Muhasebe ve İngilizce egitim merkezi ifadesi ile tamamlamaya çalıştım.
Tekrar teşekkür eder. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Yorumlarınızın devamını bekliyorum