Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Amatör Bir Fotomontaj Çalışmam.

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorumlarınızı Bekliyorum Arkdaşlar.

ntfer.jpg

Benzer konular

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bence amatörce değil bu; gayet başarılı :)
Emeğine sağlık
Teşekkürler

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Montajda en bariz sıkıntı renk ayarlarıdır.. Bunu level ve Curves ayarlarıyla oynayarak çözebilirsiniz..

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok teşekkürler arkadaşlar begenmenize sevindim:) orijinali hangisi sorusu da bu işi yapan birisi için en gurur verici sorulardan olmalı:) çok teşekkürler

Montajda en bariz sıkıntı renk ayarlarıdır.. Bunu level ve Curves ayarlarıyla oynayarak çözebilirsiniz..

renk ayarlarında nasıl bir sorun gordunuz açıklarsanız daha dikkatli olurum:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki
edit.gif
butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

Sibel122

🏅Acemi Tasarımcı🏅
başarılı olmuş emeğinize sağlık.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
renk ayarlarında nasıl bir sorun gordunuz açıklarsanız daha dikkatli olurum:)

Soldaki orjinal sağdaki montaj. Orjinaldeki renkler normal ama biraz kırmızı tonlarda. Sağdaki montajlı çalışmanızda en barizi bayan arkadaşınn ve kolların sarıya çalan renkleri, Josh Hollowayin ise levelsiz kalması ve montajın tamamında sadece Josh Holloway'ın tonlarının tutması sorun değilmidir?

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
Soldaki orjinal sağdaki montaj. Orjinaldeki renkler normal ama biraz kırmızı tonlarda. Sağdaki montajlı çalışmanızda en barizi bayan arkadaşınn ve kolların sarıya çalan renkleri, Josh Hollowayin ise levelsiz kalması ve montajın tamamında sadece Josh Holloway'ın tonlarının tutması sorun değilmidir?

bayan arkadaşın kollarındaki ışık ve renklendirmenin sorun olduğunu sanmıyorum ve Josh Holloway in yüzü ve kolları arasındaki ufak renk farkından dolayı bir rahatsızlık verici durum var benim gordugum ışık ooynamları oldugundan dolayı fotonun orijinal renkleri pek hakim değil zaten genelinde

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bayan arkadaşın kollarındaki ışık ve renklendirmenin sorun olduğunu sanmıyorum ve Josh Holloway in yüzü ve kolları arasındaki ufak renk farkından dolayı bir rahatsızlık verici durum var benim gordugum ışık ooynamları oldugundan dolayı fotonun orijinal renkleri pek hakim değil zaten genelinde

Tavsiyem farklı bir monitörde işinize bir daha bakmanız:) Ufak renk farkı var dediğiniz olayı sanırım görememktesiniz.. Kalibrasyon ayarları tam bir makinada renk ayrımı ve montaj daha sağlıklıdır. Veya bir teknik servisi kalibre edilmiş monitör siparişide cabası :)

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
monitörümde bir sıkıntı olabilr ama yine de abartılacak kadar buyuk bir renk farkı oldgnu duşunmyyorm:) yine de çok teşkkürler bunu kontrol edeceğim

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
monitörümde bir sıkıntı olabilr ama yine de abartılacak kadar buyuk bir renk farkı oldgnu duşunmyyorm:) yine de çok teşkkürler bunu kontrol edeceğim

Sizin sorun yoktur diye düşündüğünüz çalışmadaki en büyük sorunu söyledim..Gerisi size kalmış..Rica ederim iyi çalışmalar.