Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tipografi Su

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merhabalar ilk tipografi çalışmamı sizlerle paylaşmak istedim. Öncelikle düşünce olarak çıkış konusu Su. H²0 olarak işlemeye karar verdim. Aşağıda ilk uygulama ve gelişimini paylaşıyorum. Çalışma PS ile çizilmiştir.

27uq0.jpg

Benzer konular

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
düşünce olarak çok güzel bir çalışma, eline sağlık. Özellikle oksijeni simgeleyen o harfinin balığa dönüştürmesi çok güzel bir fikir. Su,oksijen ve balık ekseninde seyreden bu çalışman bence anlatım olarak çok yaratıcı ve orijinal bir düşünce...

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Kıratın yanında duran ya huyundan ya suyundan derlerya, en sonunda bir fotoğrafçıyı aramıza çekmeyi başardık. :)
Fakat yaptığım yorumdan hali nolur bilmiyorum.

Hakan ilk önce tasarım ciddi bir iştir ve hamama giren terler diyorum.
Yakaladığın düşünce enteresan ve çok doğru bir fikir yakalamışsın. Fakat gelgörki bunu gerçekleştirme biçiminde aksaklıklar var. Eğer bu konuyu açıklamasaydın imkanı yok anlayamazdım. İlk sakınca H harfi ile 2 rakamını kaynaştırmada göze çarpıyor. H ve 2 yi iyi kaynaştırabilseydin bu çalışmayı bitirmiş olacaktın belkide. Birde kompoziyon da tamamen simetri kullanmışsın, simetri bana göre en basit denge yolu. Bence çalışmanı birde simetrik olmayan bir kompozisyonda H ve 2 yi yeniden kompoze ederek deneyebilirsin.

Bu fikri beraberce geliştirip çok harika bir logo olarak sunabiliriz.

Çalışmaya devam...