Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tv. programı için yaptığım arka fon

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
eleştirilerinizi bekliyorum.
iyi eleştirilerinizi buraya, kötüleri çöp kutusuna yazınız.:D:D:D

milletinefendisimediummb8.jpg

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Soldaki background u siz yaptıysanız güzel çalışma olmuş. Hazır sa pek bir tasarım göremedim.

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Site üzerindeki eleştirilerinizi düşününce, sizin daha iyi yetilere sahip olduğunuzu düşünmüştüm. Hayal kırıklığı yaşıyorum.
(Petekli kısım bana 80'lı yılları anımsattı orda var olana bir değer göremiyorum.Sol kısımda ise, gene çok klasik bir monotonluk var, gene böyle çok eskilerden kalmış gibi. Belki fikrinizi uygulamakta zorlandınız çünkü, spot ile yazı bütünleşmiyor. Işık doğru fontla birleşip , birazda vektör yapıdan kurtulsaydı daha hoş olurdu.)
(Çöp)

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkürler nüket...
sanırım biraz daha üzerinde durmam gerekicek.
acil işlerde böyle sıkıntılar doğuyo işte.
fakat bu şekliyle onaylandı.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
peki açil işte, hem de kabulenmiş... bence iki örnek daha yapsaydın... mesela mavi rengi kullanıyorsan, o zaman belki renkli olan resim dünya olan resmi sola getirseydın orası o kadar boş durmazdı, belki de renklerle biraz oynasaydın, opacity düşerseydın...

grfkr42

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet kesinlikle üzerinde dursan daha iyi salt grafik her daim iş görür

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
milletin efendisi dunyanın ustune gelmiş zeminde oturmuslugun dısında gibi kalıyor,bir golgesindeki geçiştede sorun var.ellerine saglık yinede,fakat ben begenmedim.

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
tekrar bir çalışma görmeyi umuyorum. beğenmedim açıkçası. eline sağlık!

filizzz

🌟Usta Tasarımcı🌟
petekli kısım çok karışık ve basit duruyor biraz daha üzerinde dur bence kolay gelsin

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
İki kısım da birbiriyle uyumlu değil, sağdaki kısım çok sıradan duruyor.

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hakikaten Nükhet'e katılmak istiyorum. Yorumların ve çalışmaların arasında büyük farklar var. Bundan önceki çalışmalarında da nostalji sezinlemiştim. Bu çalışmada da aynı izlenime kapıldım. Fark ve özgünlük yok açıkçası. Sloganda çok hoş gelmedi bana. Daha iyi tasarımlar yapmanız temennisi ile...
Elinize sağlık.

asilrock

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar çalşıyor emine hanım görüyorsunuz eleştirilerinizden ben de sizin hakkında ii tasarımcı diğe düşünürken tam bir hayat kırıklığı ben ce olmamış olmamamış

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
bütün çalışmalarımızı burada sergilemiyoruz tabiiki.
her arkadaşımız burada çalışmalarını sergilemeye kalksa siz düşünün forumun akibetini.
ben genelde tereddütte olduğum ve içime sinmeyen çalışmalarımı eleştirinize sunuyorum.
bazen hepimizin dar zamanı yada basiretimizin, nutkumuzun tutulduğu anlarda olur. böyle anlarda yardımlaşmadır forumdaki maksat.

zaten burada bir şeyleri ispat etmek çin değil, yol göstermek paylaşımda bulunmak için buradayız.
bütün yorumları saygıyla karşılıyorum.
iyi çalışmalar.

Son düzenleme:

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
iyi yorumluyor diye iyi cizmesi gerekmez diye dusunuyorum. Bazilari futbol yorumcusu olur yada sinema elestirmeni ama futbolcu yada yonetmen olmak zorunda degiller.
Benim biraz hosuma gitti acikcasi iyi dusunulmus ama tam aklindakini yansitamamis. O yildizlar cok iri ve fazla belirgin bence