Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bu efekti Nasıl Yapabilirim?

gfbserhat

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Ekteki fotoğrafta yazının olduğu bölümdeki gibi bi efekti photoshopta yapabilirmiyiz.
Eğer yapabiliyorsak nasıl yapabiliriz yardımcı olabiirmisiniz? veya forumda varsa bununla ilgili bi ders ne olarak aratmam gerekir bilgi verebilirmisiniz.
Teşekkürler Yardımlarınız için şimdiden.

76735230xu3.jpg

Buradan da İndirebilirsiniz...

Benzer konular

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
bir kare çizip sağ tarafta %100 olan opacity değerini düşürürseniz obje
aynen resimdeki gibi transparan olacaktır

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
nasıl ben anladım kare diyarsunuz... yeni layer açıyorsunuz, kare çizim beyaz dolgu rengi verin, opacity yada blendin mode kullanarak transparant effect verebilirsiniz. layer üstende mausun sağ cklick yaparak Layer style - Stroke .....

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
freehande yapacaksan oyle bi alan acacaksın sonra icine beyaz vereceksin ve sonra lense geleceksin ve transparanlıgını ayarlayacaksın....
photoshopta ise bi alan acacaksın yeni bi layerde ve onun opacitesini dusureceksin...
kolay gelsinn....

Son düzenleme:

gfbserhat

🌱Yeni Üye🌱
nasıl ben anladım kare diyarsunuz... yeni layer açıyorsunuz, kare çizim beyaz dolgu rengi verin, opacity yada blendin mode kullanarak transparant effect verebilirsiniz. layer üstende mausun sağ cklick yaparak Layer style - Stroke .....

çok sağolun tam istediğim gibi oldu. yeni yeni photosop dünyasına giriyorum, sizler de olmasanız halim nice olur...

tekrardan çok teşekkürler.....

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Eğer yaptığınız şeklin kenarlarını oval yapmak istiyorsanız,seçimi oluşturduktan sonra "Select > Modify > Smooth" ı seçip uygun bir değer verin.(5 px -10 px)

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
hallettinizmi konuyu bende el atımmı?

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
anlamıs sanırım forumlara bakmaz cvplamaz olmus :)