Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Özel bir firmaya yaptıgım 8 sayfalık katalog

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
özel bir firmaya yaptıgım 8 sayfalık katalog ön kapak ve arka sayfası

iç sayfalarıda daha sonra yollayacagım

ingilizce turkçe ve rusça 3 dilde yapıldı
daha güzledi ama müşteri çok şeyi değiştirdi :(
sanattan anlamayana sanatı anlatmak ne kadar
zor:(:(

birde çalışma a3ten buyuk
470 x 320 özel boyut istedi

Katalog%202.jpg

Son düzenleme:

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
güzel gözüküyo sarı şeridin üzerindeki ok işaretleri gibi duran şeyler ne amaclı kullanılmış

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
renk seçimi güzel,tasarımda hoş sadece okları kaldırmanı öneririm. Birde dediğin gibi sanattan anlamayana sanatı anlatmak ne kadar zor, öyle zor ki çalışmayı yapmaktan bile zor :)

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
oklar sadece vectorden ibaret yukardaki vectorler sade kalmasınar diye öyle orda diger iç sayfalarda oklar ve çizgi yukarda alttada urunler ve diğer diller yer alıyor..

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
hımm eğer iç sayfalarda da varsa bütünlük sağlar bence ellerine sağlık kardeşim

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ellerine sağlık

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ellerine sağlık

tşk ederim
evet arkadaşlar iş basıldı geldi boyutuda A3ten büyük ve parlak selefonlu basıldıgı için oldukça şık ve göz alıcı olmuş ben çok begendim
iç sayfalarınıda bir ara buraya atıp sizlerle paylaşacagım

bu arada bir iki hata var hizalarda oda müşteri önce kendi bişiler tarif eti sonra begenmedi :)
bunu çok kısa surede yaptım acele ile oakdar hata kadı kızındada olur :) demi ..
bir saatten kısa surede yaptım ön ve arka kapagı acele ile bukadar oldu içerde ise hiza hatları var .. ama önemli değil baskı ve renkler çok hoş çıkmış o hataları örtüyor..

hazerd

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Gayet uyumlu bir çalışma olmuş... 1 saatlik iş için çok çok başarılı. Renk uyumu iyi. Tasarım tatlı bir hava vermiş. Ancak her zaman savunurum ki ticari işler sanat için yapılan işlerin altında kalır. Bunun sebebi müşteriye bağımlılıktır. Bu nedenle de güzel bir çalışma olduğunu belirteyim.
Başarılarının devam etmesi dileğiyle...

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Gayet uyumlu bir çalışma olmuş... 1 saatlik iş için çok çok başarılı. Renk uyumu iyi. Tasarım tatlı bir hava vermiş. Ancak her zaman savunurum ki ticari işler sanat için yapılan işlerin altında kalır. Bunun sebebi müşteriye bağımlılıktır. Bu nedenle de güzel bir çalışma olduğunu belirteyim.
Başarılarının devam etmesi dileğiyle...

Tşk Ederim...

Müşteri acele etmese belki bir iki güzel şey daha ekleyebilirdim ..
işin en tatlı tarafı a3ten büyük oldugu için direk dikkat çekiyor bir kaç katalogun arasına koyunca renk ve boyut olarak ..

320 x 470 ti sanırım ebadı işin ..

suyunsesi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel çalışma olmuş. Ama Çalışma. Hepimizin ortak sorunu otomatiğe bağlayıp hızlı tasarım üretmek zorunda kalmak. Sanki bizim beynimiz bir fabrika. Töbe Töbe. Kızıyorum bu müşterilere. Bilgisayar teknolojisi geliştikçe herşeyi otomatik yapacağız sanıyorlar.

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
buda katalogun iç sayfaları

iş basıldı hizalarda hatalar var oda sürenin kısa olmasından kaynaklanıyor ..:)

Katalog%202.jpg

diger sayfa

Katalog%202.jpg

bir sayfa daha var onuda sonra eklerim :)

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
daha önce kapak calışmanıda eleştirmiştim bunlarda iç sayfaları ben yine o ok lara takıldım ya calışma gayet hoş ve sade renkler soluk sanki birazdaha renki olsaymış yada cok duraan bi calışma birazdaha hareketli olabilridi ellerine saglık kolay gelsin başarılar

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
daha önce kapak calışmanıda eleştirmiştim bunlarda iç sayfaları ben yine o ok lara takıldım ya calışma gayet hoş ve sade renkler soluk sanki birazdaha renki olsaymış yada cok duraan bi calışma birazdaha hareketli olabilridi ellerine saglık kolay gelsin başarılar

sen acemi oldugun için bişey demiyorum yasemincim :)
bu yorumundan sonra sana corel dersi veriyordumya artık para ile vericem :)
birde iişin basılmış halini gör gelde yanıma bir bak o soluk dediğin renkler nasılda al benili duruyorlar. :)

davut

🌱Yeni Üye🌱
gercekten cok hos olmus ama insan oglu ne yapsan bir kusur bulmak icin adeta var gucunu kullanmak icin gayret safr eder gibi bakiyor sanki..
ama ben seni gerceten tebrik ediyorum. ve calismalarinin devamini diliyorum...

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
gercekten cok hos olmus ama insan oglu ne yapsan bir kusur bulmak icin adeta var gucunu kullanmak icin gayret safr eder gibi bakiyor sanki..
ama ben seni gerceten tebrik ediyorum. ve calismalarinin devamini diliyorum...

bende size içten tşk ediyorum