Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yorumlarınızı bekliyorum

denizyildiz751

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ZİSE - Bir moda dikim evi için yaptığım logo -
zise.jpg

Bir yerel haber sitesi için yapmış olduğum logo
sll.jpg

Bir güzellik salonu için yaptığım logo
papatya.jpg

Bir yerel alışveriş sitesi için yaptığım logo
spz.jpg

Şimdilik bunlar, daha önce yaptığım logoları ve yeni yaptığım logolar konusunda yorumlarınızı almak için bu sitede yayınlamaya devam edeceğim. Teşekkürler.

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
logo yapımından anlamam ama görüntü olarak daha güzellerini yapabilriisn...

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışmalarınız karışık duruyor.forumdaki ve çeşitli logo sitelerindeki çalışmaları inceleyerek biraz daha kendinizi geliştirmenizi öneririm.logo çalışması yaparken vektörel bir programda,mümkün olduğu kadar sade ama gerekli mesajı veren,algı sorunu yaratmayan,efektsiz çalışmalar yaparsanız ileride baskıda ve logonun büyümesi gereken yerlerde sorun yaşamazsınız.bence bu konuda biraz daha çalışmalısınız.başarılar dilerim,kolay gelsin.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Üssteki çalışmanın üstüne gidilebilir bence ama diğerleri yeterli durmuyor.Gözü çabuk yoran renkler kullanmamanızı tavsiye ederim.Örnekleri inceledikçe daha da iyiye gidebilir.Kolay gelsin.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
merak ettim bu logoların içinde kullanımda olan varmı?

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Logolarda efekt kullanmışsın, bu yanlış. Renklerin uyumsuz ve itici duruyor.
Zise, haber ve pazar da logo yok ki yalnızca font kullanmışsın. Papatyadaki çiçek ise yamuk duruyor.

anıt06

🌱Yeni Üye🌱
çok vasat olmuş. 2 dk da yaptın sanırsa biraz özenirsen daha iyisini yapabilirsin.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
1 diğerlerine göre daha iyi,2 çok karışık karman çorman olmuş,3 çok şatavatlı,4çok basit duruyo.

denizyildiz751

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınız için teşekkür ederim, daha büyük çaplı çalışmaların altına girebilmiş değilim. Kendi çapımda bir şeyler yapmaya çalışıyorum. İyi olmadıklarının bu siteye takıldığım günden beri farkındayım. Herşey üzerinde çalışıldıkça düzelir. Sizler bu işi çok güzel bir şekilde yapıyor olabilirsiniz, yanlız bir tek bana değil herkese daha çok yıkıcı değil de yapıcı cevaplar kullanmanızı öneririm. Tekrar teşekkür ederim.