Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni Yaptığım Websiteye Yorumlarınızı Bekliyorum

bbkagp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhabalar

Bir dil okuluna yaptığım website hakkında yorumlarınızı bekliyorum :

www.etkinakademi.net

Şimdiden teşekkür ediyorum

bbkagp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok teşekkür ederim, sağol :)

caporeista

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeşim yanlış anlamanı istemem lakin tasarımını yapmadığın , hazır bi temayı alıp wordpress'e kurduğun bi çalışmanın nesine yorum yapalım ? kötü olsun ama senin tasarımın olsun ona yorum yapılır ama buna değil

bbkagp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kardeşim yanlış anlamanı istemem lakin tasarımını yapmadığın , hazır bi temayı alıp wordpress'e kurduğun bi çalışmanın nesine yorum yapalım ? kötü olsun ama senin tasarımın olsun ona yorum yapılır ama buna değil

Hayır kardeşim, niye yanlış anlayım, eleştiriyi her zaman sevmişimdir.

Hazır tema kullandım, fakat renk kullanımı, resim kullanımı v.s. ben yerleştirdim ve yorumlarınızı bu açıdan istiyorum. Sonunda bu forum code lama veya PHP programlama dili paylaşımı değil, grafik tasarım konuşma forumudur.

Sıfırdan ve özgür site yapmak direk proje bütçesine bağlı :D: ;););)

noccooler

🌱Yeni Üye🌱
Ortadaki yeşil objeyi beğenmedim sanki efektsiz düz bir zemin olsa ve üstteki çizgiler ile bütünlük sağlasa daha güzel olur. Birde fontta özellikle g harflerinin kuyrukları gözükmüyor.Ama içerik yönetim sistemleri için güzel...

Sarkay

🌱Yeni Üye🌱
gayet güzel olmuş elinize sağlık

iaslan74

🌱Yeni Üye🌱
İnce detaylar

genel olarak güzel ama ince detayları kaçırmışsın mesela, banner altı çok boş duruyor oralara çizgi çekip diğer divlerlerle arayı açan bişeyler olması gerekirdi bence daha güzel olurdu öyle