Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Belediye için yaptığım bir afiş...

dolphin55

🏅Acemi Tasarımcı🏅
asarcikposterjj9.jpg

Afişteki yazı kalabalığı :) dışında yorumlarınızı bekliyorum. Yazıların hepsini girme mecburiyetindeymişiz.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Benzer konular

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben beğendim hoş çalışma olmuş eline sağlık tek gözüme çarpan at yazısının diğerlerine göre yukarıda kalmış olması

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
ellerıne saglık amaca yonelık guzel bır calısma olmus!

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
geleneksel yağlı güreşleri at yarışı ve şenliklerinde kullandığın yazı fontu dışında gözüme batan bişey yok...eline sağlık...

ozy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline sağlık çok güzel bi çalışma. Bu kadar veri olupta bunları bu kadar güzel toparlayabilmen çok güzel

caspersan

🌱Yeni Üye🌱
Güreş ödülleri yazan mavi kutucukta yazılar beyazda çok sönük kalmış (diğerlerine nazaran) bunun dışında tek kelimeyle süper... Eline sağlık...

dolphin55

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline sağlık çok güzel bi çalışma. Bu kadar veri olupta bunları bu kadar güzel toparlayabilmen çok güzel

Yorumun için teşekkürler.

Güreş ödülleri yazan mavi kutucukta yazılar beyazda çok sönük kalmış (diğerlerine nazaran) bunun dışında tek kelimeyle süper... Eline sağlık...

İnan oraya çok renk denedim en güzeli sanki beyaz oldu. Ama uyarını dikkate alıp başka şeyler deneyeceğim. Yorumun için teşekkürler.

Farstone

🏅Acemi Tasarımcı🏅
geleneksel yağlı güreşleri at yarışı ve şenliklerinde kullandığın yazı fontu dışında gözüme batan bişey yok...eline sağlık...

bende zucker arkadasın dedıgıne katılıyorum, biraz sırıtmıs sankı. emeğine sağlık

dolphin55

🏅Acemi Tasarımcı🏅
rengi siyah üzerine beyaz olarak değiştirdim yorumunuz için teşekkürler. Sadece onun için buraya tekrar yüklemiyorum.

alptekin82

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu kadar mesajı kim nasl anliycak??

Bu tasarimi yaparken aslinda sana degil, bunu isteyen musteriye kiziyorum. Kardesim afis olmus brosur. Yap afisini anlat meramini 3-5 unsurla.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Güsel bir çalışma fakat zemin birass bozuyor daha farklı şeyler kullanabilirsin emeğine sağlık.