Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corel script yapma dersleri hazırlayabilecek olan varmı ?

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
corel in pek çok avantajının yanınada cript hazırlama olayıda var. bu konuda bizlere ders hazırlayabilecek, işin temellerini gösterecek birileri varsa çok memnun oluruz.

tabi en azında vb. konusunda az buçu bilgi sahibi olanlara göre hazırlanması gerekebilir. yoksa vb dersi değil konumuz. vb ile ilgili kısım zaten forumda var. oralarda gereken cevaplar bulunur.

Benzer konular

Atakanc

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.atakancaliskan.com
msnden bana ulaşırsan yardımcı olabilirim.

Msn vermek Yasak@h o t m a i l . c o m

Neden yasak ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

Neden... Çünkü forum kuralı.

Neden... Çünkü bireysel yardım yapmak yerine forumdan genel yardım yapmanın daha büyük yararı olacağını düşündüğümüz için.

Neden... Çünkü forumda olmamızın anlamı kalması için.

Neden? Msn den yardım etmeyi istiyorsunuz ki?

Atakanc

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.atakancaliskan.com
Neden... Çünkü forum kuralı.

Neden... Çünkü bireysel yardım yapmak yerine forumdan genel yardım yapmanın daha büyük yararı olacağını düşündüğümüz için.

Zaten bireysel yardım yapmayı düşünmüyorum sadece arkadaşla görüşüp kafa kafaya verip neler yapabileceğimizi konuşmak istiyorum. Ne anlatacağımızı nasıl anlatacağımızı tartışmak istiyorum. Sonra tabiki burada herkezle paylaşacağız.

Neden... Çünkü forumda olmamızın anlamı kalması için.

Neden? Msn den yardım etmeyi istiyorsunuz ki?

-->Neden... Çünkü bireysel yardım yapmak yerine forumdan genel yardım -->yapmanın daha büyük yararı olacağını düşündüğümüz için.

Zaten bireysel yardım yapmayı düşünmüyorum sadece arkadaşla görüşüp kafa kafaya verip neler yapabileceğimizi konuşmak istiyorum. Ne anlatacağımızı nasıl anlatacağımızı tartışmak istiyorum. Sonra tabiki burada herkezle paylaşacağız.
Sonuçta neyi nasıl anlatacağımızı burada tartışmak forumu gereksiz şişirmekten başka hiç bir işe yaramayacaktır.
Haksız mıyım ?

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Daha hızlı sonuca varmak istiyorsanız bildiklerinizi buradan paylaşınız.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Mail adresinizi foruma yazmak yasak lütfen kurallara uyun.

İstediğiniz paylaşımsa buyurun sayfalar sizin için...

Saygılarımla

birolkeser

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.umitmatbaacilik.com
corel 9 dan sonra script kullanamaz oldum. corel 9 her istediğimi yaptırabilirken sonraki versiyonlarda durum değişiti. 2 yıldır neredeyse hiç script kullanmuyorum. VB. bilgim de iidir (okulluyuz). ama kaydettiğim script i vb editörde düzenleyene kadar ağrılar giriyo.

Bildiğim kadarıyla core9 a dan sonra programlama dili değiştirildi. Corel 10 un tutulmama nedenide bu konuda ilk evlat olmasıdır.

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
sayın atakan

bütün ön araştırmalar dahil forumda paylaşım yaparsak bildiklerimizn yanında bilmediğimiz konularda da yardımcı olan çıkacaktır. bence forum kuralları deyip geçmek yerine aslında faydalı bir kural olarak bakıp, paylaşımlarımızı ona göre yapmak daha cazip gibi

sen ne dersin ?