Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Logo Yarışması Sonuçlandı

Laz'er

🌱Yeni Üye🌱
Bu arada tasarım eğitimimi Bursa'da aldığımı ve orda yetiştiğimi bilmeni isterim :)

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Üniversite ilk hafta şeffaf olarak sitesinde paylaştı. Gün gün ve yaklaşık 50 kare. Açıkçası pek çok soru işaretlerim de kalkmıştı. Yani bu uygulamayı sevmiştim. Ama dediğim gibi :)

Şimdi dumur oldum..gerçi yarışmadan da haberim olmadı. Olsa idi en azından konusunu açardım.
Demekki o gün, grafikerler.net gece nöbetçisi kim ise uyuya kalmış :D:D:D

Bu gece kim nöbetçi ?

Dereceye girememiş olmanıza üzüldüm...

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu arada tasarım eğitimimi Bursa'da aldığımı ve orda yetiştiğimi bilmeni isterim :)

:peace1:

Yarışmalara katılıyorsunuz anladığım kadarıyla. Kazananlar listesinde adınızı görmek bizleri mutlu eder. Başarılarınızın devamını dilerim.

Laz'er

🌱Yeni Üye🌱
Merak etme. Finişin bir gerisindeki benim.
2. favorim olduğundan eşim adına göndermiştm. O da de 2. geldi :)
Bu arada Üniversite eğitimimi Bursa'da aldığımı yazmıştım...
Bir de favori çalışmam hakkında ne düşünürsün...

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merak etme. Finişin bir gerisindeki benim.
2. favorim olduğundan eşim adına göndermiştm. O da de 2. geldi :)
Bu arada Üniversite eğitimimi Bursa'da aldığımı yazmıştım...
Bir de favori çalışmam hakkında ne düşünürsün...

Yanlışmı anladım ! 2nci olan logo size mi ait?

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İdare et Value...25 yıldan sonra Türkçe pek anadilim değil :D:D:D

Laz'er

🌱Yeni Üye🌱
:peace1:

Yarışmalara katılıyorsunuz anladığım kadarıyla. Kazananlar listesinde adınızı görmek bizleri mutlu eder. Başarılarınızın devamını dilerim.

İlk birinciliğimi Bursa'da öğrenci iken almıştım. İkincisi yine orda... 20 yıl aradan sonra bu yıl yarışmaları takip etmeye başladım. Hadi hayırlısı :)
Bu arada bu sitede cevap yazma sıkıntıları yaşıyorum. (tam hakim değilim anlarsınız.)
Bir not daha: Kastamonu Ahşap Fuarı Amblem Yarışmasındaki forum açma tarzınız aklımda kalmıştı. Bayağı beğenmiştim...

"Vali Bektaş'ın önünde çalışmamı göremedim. Kendimi sıcak çikolataya verdim..." bence türkçeniz gayet iyi :)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
İdare et Value...25 yıldan sonra Türkçe pek anadilim değil :D:D:D

Hiç fark etmedim bile, gayet iyisin, rahat ol :wink:

İlk birinciliğimi Bursa'da öğrenci iken almıştım. İkincisi yine orda... 20 yıl aradan sonra bu yıl yarışmaları takip etmeye başladım. Hadi hayırlısı :)
Bu arada bu sitede cevap yazma sıkıntıları yaşıyorum. (tam hakim değilim anlarsınız.)
Bir not daha: Kastamonu Ahşap Fuarı Amblem Yarışmasındaki forum açma tarzınız aklımda kalmıştı. Bayağı beğenmiştim...

"Vali Bektaş'ın önünde çalışmamı göremedim. Kendimi sıcak çikolataya verdim..." bence türkçeniz gayet iyi :)

Bu çalışma size mi ait yani?

CGS6.jpg

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

haha...evet o gün sıcak çikolatayı fazla kaçrmıştım...ama sonra işe yaradı, zihnimi açtı ve yarışmalardan elimi ayağımı çektim. Konu mankenliği eğitimim olmadığını hatırladım :D
"Sözüm meclisten dışarı, Cem Yılmazvari bir espri yapayım istedim" :D

Hayi Hak...kusurumuz varsa affola...

Laz'er

🌱Yeni Üye🌱
RTE Üniversitesi
GM9Ae.jpg
(Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Amblem Yarışması) için yaptığım çalışmam.

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
Demiştim demekten zevk almasam da ben demiştim.
Danışıklı dövüş var demiştim.
Sonuç ortada. Yazıklar olsun.
Not: Haberi okurken sesli güldüm :D

gercekogretmen

🌱Yeni Üye🌱
Logo sonucu hakkında bildiri...

açıklama alttadır.

Son düzenleme:

gercekogretmen

🌱Yeni Üye🌱

RTE Üniv. Logo Yarş. Sonucu Hakkında Önemli Not...

LÜTFEN YAZIYI TAM OKUYUN...

Logo sonucu hakkında forumunuzda yer alan birkaç yazı dikkatimi çekti. Burada logo yarışmasına torpil karıştığı yönünde olanları idi. Bu konuda bir yanlış anlaşılma var. Bu yüzden konuyu detaylı anlatmaya çalışacağım:

4.5.2012 tarihinde internet basınında yer alan

"logo yarışmasında ilk 10 eser belli oldu. Bu eser sahiplerine çalışmalar hakkında detaylı bilgi ve görsellerin yeniden düzenlenmesi konusunda bilgi verilmiştir."

şeklindeki haberler ve bu haberin görsellerini incelediğimde(aynı zamanda "rize.edu.tr" sitesinde basına verilen görsellerin tümü) bir YORUM yapmış bulunuyorum. Tahminindeki logoya benzer basit hızlı bir çalışma yapıp, burada yorumumu görselle destekledim. Durum bundan ibarettir. Ben de bu yarışmaya 3 logo ile katıldım ve hiçbir derece elde edemedim.

Amacım: TAHMİNİMİN DOĞRULUĞUNU TEST ETMEKTİ...

Yarışmada kurallara aykırı bir durum olmadığına eminim.

Konuyu önemseyeceğinizi umuyorum. İlgilerinize teşekkürler...

Tahminimi destekleyen fotoğraflardan birisi. Diğerlerine ulaşamadım çünkü üniv. kendi web sayfasından kaldırmış. Orada 119 fotoğraf vardı. (Yani daha detaylı...)
IMG_4941.jpg

muhtemelen ilk 10 eserin bulunduğu fotoğraftır.

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Açıklamalarınız için çok teşekkür ederim. Lazer isimli arkadaşımız basında yayınlandığını açıkladığında, konu zaten cevabını bulmuştu.
Super bir tahmin yaptığınızı belirtmek isterim. Paylaşım ve konuya netlik kazandırdğınız için tekrar teşekkür ederim.

Laz'er

🌱Yeni Üye🌱
Açık konuşmak gerekirse; ben de tahmin etmiştim de inanmak istememiştim...

xXQq

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Haydi kuşakları beğenmiş olalım. Alttaki kısa kuşağın gradyanındaki uyumsuzluğu da fark etmedik diyelim. Yahu o çay filizi (ki mevzuyu bilmesem onun çay filizi olduğunu da anlayamayacağım) ne kadar sığdır, ne kadar uyumsuzdur, ne kadar yamadır öyle!

byhemsinli

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok geniiş bir logo bence nereye sığdıracaklar onu ?