Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilk çalışmam Nargile Cafe Ehl-i Keyf Kartvizit çalışması

reci-81

🏅Acemi Tasarımcı🏅
76926011.jpg

40332613.jpg

dfsffdsf.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk çalışma için çokta kötü değiller...nice ilk çalışmalar gördüm bunlardan biride bendim... :) zamanla her şey yerine oturucaktır... tek çalışma koysaydın keşke yoğunlaşabilseydim...herbirinde birsürü hata var...olması bu aşamada çok doğal... renk uyumu, karakter uyumu, zemin seçimlerin ve materyallerini özenerek seçmemişsin belli... illede resim konulucaksa bu çalışmalara tek ve şık bir nargile sağ taraftan yarım bi şeklilde gösterilebilirdi...zemin tek renk olabilir...ama siyah olmasın derim... velhasıl emeğine sağlık kardeşim...çok daha iyilerine yorum yapabilme güçü bulmak istiyorum bidaki sefere...kolay gelsin...

reci-81

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tesekkurler ...
ya ille nargile olcak denildi bende yaptım böyle
sizce zemin ne renk olmalı ??

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ZUCKER in de dediği gibi keşke tek çalışma koysaydın.Hatlar çok fazla.Dolayısıyla hepsini tek tek saymak oldukça uzun zaman alacaktır.Bana kalırsa 1 numara hariç diğerlerini bir kenara koy.Onun üzerine yoğunlaş.

besimira

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bende yükleme yapmak istiyorum fakat nasıl yüklencegini bilmiyorum banada yardımcı olurmusunuz?

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑

karaböcek

🏆Pro Tasarımcı🏆
yaa resim yükleyecegımız site benım bürodaki pc de ve evdeki pc de neden açılmıyor olabılır ?

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
yaa resim yükleyecegımız site benım bürodaki pc de ve evdeki pc de neden açılmıyor olabılır ?

sorunuz hakkında hiç bi fikrim yok.bunun için konu açmanız lazım.kartvizit tasarımları ile ilgili konunun içine başka konu ile ilgili sorular sormayalım.konu açarsanız yardımcı olunacaktır.kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: Nur

graf_ipek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk çalışmaya göre hiç fena sayılmaz ilk çalışmanızı vektörel olarak üzerinden çizebilirsiniz o zaman daha sade ve hoş olur diye düşünüyorum.Fon rengini açık kahve tavsiye ederim nargile ve kahve fotoğrafı koymuşsunuz onların üzerinden çizerek vektörele çevirin onlarda çok az daha koyu kahve tonlarda olsun derim ben...Tabii size kalmış benim tavsiyem bu:)

denizce87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk çalışmalar için iyi tabiki :)
bencede 1 numara üzerinde yoğunlaşsan fena olmaz diğerleri kartvizit için biraz abartılı renkler.

qraphcer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1 numaranın arkasını sadece renk yap daha iyi olcaktır. ayrıca numaranı düzgün kapat bidahakine okunabiliyo :)