Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

After effect tipografı çalışması için tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli

anta

🌱Yeni Üye🌱
After effect tipografı çalışması için tasarımcı arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba
Hiçbir kar amacı gütmeyen facebooktaki paylaşım sayfası için After Effect ile hazırlanmış bir animasyon çalışmasına ihtiyacım var.

Çalışmayla ilgili ayırdığım bütçe 100 TL makul bir ücret olmadığını biliyorum. Ancak ilgilenmek isteyen arkadaşların desteklerini bekliyorum.

E-posta: antagonistsayfa@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

MuhammedErg

🌱Yeni Üye🌱
mail attım fakat mail adresi yanlış. doğru bir adres verirseniz görüşelim.

LilyFrost

🌱Yeni Üye🌱
After Effects'de tek bir iş için milyarlar ödenirken siz 100 tl gibi bir rakamdan bahsediyorsunuz. Şaka gibisiniz gerçekten.

ekeshemall

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kinetik tipografi için demek bu şekilde bir ücret... lütfen bu işe emek verecek insanların emeğine bir miktar saygınız olsun.. template bile alamazsınız bahsettiğiniz fiyata yazık ki arkadaşlar da talepte bulunmuşlar.. yapmayalım mı bu işi? konunun özeti bu mu?

lütfen kendinize gelin

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kabahat animasyon için 100 TL fiyat biçen de değil, kabahat 100 lira için buna sazanlama dalanlarda.. Sektörün, mesleğin anasını ağlattınız, kanını emdiniz be.. Gün gelecek bu ucuz insan olma sebebiniz yüzünden işsiz kalacak ve onca insanı işsiz bırakacaksınız. Merak ediyorum vebalini nasıl ödeyeceksiniz...

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟

4 dili çok iyi, 1 dili orta seviye ve 1 dili başlangıç seviyesinde biliyorsun,
8 yıllık tecrüben var,
ODTÜ de mastır (Master) yapıyorsun,
İran da eğitim görmüşsün,
Bilg. Mühendisliği okumuşsun bunun yanında Grafik tasarım, Web ve 3D biliyorsun

ve 100 TL bütçeli ilanlara teklif veriyorsun !

Ya bu cv ile sen bizi yiyorsun yada yaptığın mesleğe ve meslektaşlarına zerre kadar saygın yok !

bbkagp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
4 dili çok iyi, 1 dili orta seviye ve 1 dili başlangıç seviyesinde biliyorsun,
8 yıllık tecrüben var,
ODTÜ de mastır (Master) yapıyorsun,
İran da eğitim görmüşsün,
Bilg. Mühendisliği okumuşsun bunun yanında Grafik tasarım, Web ve 3D biliyorsun

ve 100 TL bütçeli ilanlara teklif veriyorsun !

Ya bu cv ile sen bizi yiyorsun yada yaptığın mesleğe ve meslektaşlarına zerre kadar saygın yok !

Merhabalar herkese,

4 dil bilmek herhangi bir işime yaramıyor :|... Sence bana daha çokmu para veriyorlar İngilizcem çok iyi olunca? Veya TOEFL'ım var deyince iki katmı para veriyorlar? Veya Farsça bilince? İş başvurularında, normal veya başlangıç seviyesinde olan Grafikerler le aynı maaşı öneriyorlar bana.

İran'da eğitim görmek hiç bir avantajı yok :D: ... Amerika olsaydı neysede, İran, bildiğimiz İran :D:

3D Max Biliyorum, ama hiç bir allah kulu gelipte 3 boyutlu işlerle ilgili bişey demedi bana :|

--------

CV çok iyi görünebilir, ama inanın iş bulmak konusunda herhangı bir faydası yok :(:(

Tüm meslektaşlarıma saygı duyuyorum, inşallah bu ilana teklifim saygısızlık olarak algılanmamış :):)

İlanalara teklif vermek bazen işi almak için değil, kendini tanıtmak içindir ;);););)

Son düzenleme:

bbkagp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben ilanıma tekrar baktım :)

Bi tek website ve CVyi yazıyor :)... Başka bişey yazmıyor ki...

Bide ilan 2 ay öncenin olduğu için, herhalde proje verilmiştir diye düşündüm ;) ;)

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhabalar herkese,

4 dil bilmek herhangi bir işime yaramıyor :|... Sence bana daha çokmu para veriyorlar İngilizcem çok iyi olunca? Veya TOEFL'ım var deyince iki katmı para veriyorlar? Veya Farsça bilince? İş başvurularında, normal veya başlangıç seviyesinde olan Grafikerler le aynı maaşı öneriyorlar bana.

İran'da eğitim görmek hiç bir avantajı yok :D: ... Amerika olsaydı neysede, İran, bildiğimiz İran :D:

3D Max Biliyorum, ama hiç bir allah kulu gelipte 3 boyutlu işlerle ilgili bişey demedi bana :|

--------

CV çok iyi görünebilir, ama inanın iş bulmak konusunda herhangı bir faydası yok :(:(

Tüm meslektaşlarıma saygı duyuyorum, inşallah bu ilana teklifim saygısızlık olarak algılanmamış :):)

İlanalara teklif vermek bazen işi almak için değil, kendini tanıtmak içindir ;);););)

1- 4 Dil bilmek herhangi bir işine yaramadığını düşünüyorsan, değil Grafikerlik, Beyin Cerrahisi dahi okumuş olsan hiçbir iş yapamazsın arkadaşım. Ben 2 yabancı dil biliyorum, İyi seviye İngilizcem var ve başlangıç seviye Rusçam. Ama baktığın zaman en çok iş yaptığım müşterilerim Amerika, Kanada, Avustralyadan. Ayrıca Rusyadan da birçok iş bağladım. Bu senin kendini nasıl kullandığınla alakalı kusura bakma.
2- Ben Marmara da eğitim gördüm. Marmara Grafik bölümünün eğitimi o kadar kötüydü ki okulu bıraktım 3. senemde. Ben çekirdekten yetişmeyim. Ancak İran gibi farklı ve devasa bir kültüre sahip bir ülke de eğitim görmenin sana katmış olduğu farklı deneyim ve özellikleri olmalı. Ancak sen bunun farkında değilsen, buna ben bir şey diyemem + Bizim sektörümüzde Amerika da eğitim görmüş olmanın HİÇ bir önemi yok !
3- 3Ds Max biliyorsun eyvallah ! Bende 3Ds Max kullanıyorum. Mesleğimin %40lık bir bölümü Max üzerine. Ama emin ol, değil 3D, 2D yada Animasyon dahi bilsen kimse gelip sana bunlarla ilgili bişey yap demez ! "Sen gider dersin, yaparsın"
4- Ben bu sektörde 15 yıldır çalışıyorum. Ekimde 16 ya gireceğim. Bu sektörün ne kadar "Ekmeğin Aslanın ağzında değil miğdesinde" olduğunu da çok iyi biliyorum. Ama sana bir şey söyleyeyim mi? Bu mesleğin daha zor ve ucuz hale gelmesinde ki en önemli etmen, bir çok kişinin senin yaptığın gibi 100 liralık iş için, emek tacirlerinin eline bakmasında ! İnsanlar ucuzu ister eğer sen verirsen de alırlar.

Biliyorum.. Para kazanmak daha zor bir hale geldi ve bizlerin sorumlulukları var. Artık iyi bir yaşam sürmek için değil neredeyse hayatta kalmak için yaşıyoruz ve bunun için çalışıyoruz. Ancak bu durumun daha iyiye veya daha kötüye gitmesi yine bizim elimizde olan bir şey.

Son olarak, bu sitede ilanlara teklif vermen senin tanıtımını yapmaz. Ha yapar diyorsan da, 100 liralık bir işe teklif vererek emin ol kendi tanıtımını yapmak yerine kendine zarar verdin, hem kendi gelecekte ki rızkını hemde bir çok insanın rızkını tehlikeye soktun ;) ;) ;) ;)

eraybozkurt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sonuna kadar katılıyorum. Ben yabancı bir sitede çalışıyorum ve bir şarkı için tipografi videosu yapacağım, ücreti de 1000 dolar olarak anlaştık. Bu işi 5-7 günde teslim edeceğim. 100 TL'ye bilgisayarımı açmam. Komik rakamlara iş yaptırmaya çalışanlara prim vermeyin. Kendinizi yakarsınız.

ilyasboren2

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu kadarı da pes yani.

Diyecek söz bulamıyorum, eskiden sanata sanatkara değer vardı.