Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni kurulacak Ajans a freelance Tasarımcılar - Türkiye Geneli

livingstar

🌱Yeni Üye🌱
Yeni kurulacak Ajans a freelance Tasarımcılar

Program/Seviye: -Photoshop
-İllustrator
-Corel Draw programlarına hakim,
Logo tasarım,Kurumsal kimlik çalışması,Katalog,dergi,broşür ,afiş çalışmaları yapabilen, genç, dinamik,yeni mezun,öğrenci veya tecrübeli adaylar...

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba,
Hali hazırda bulunan dijital baskı merkezimizin yanı sıra tasarımdan ,film prodüksiyona kadar geniş bir çalışma skalası olan bir reklam ajansı oluşturmaktayız.Bu ajans için ekip oluşturma aşamasındayız.Bizimle çalışacak iş ortakları arıyoruz.İlk etapta freelance bir ekip oluşturmak ve iş ortaklığı sistemiyle çalışma düşüncesindeyiz.İş potansiyelimiz mevcut hali hazırda ajansların baskı işlerini yaptığımızdan kendi müşteri portföyümüz var.Bu tarz bir çalışma için bize yardımcı olacak grafiker arkadaşlar arıyoruz.

E-posta: grinch_burak@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

gulistans

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar

Gülistan Şenol ben... 1990 yılından beri sektörün içindeyim ve hali hazırda freelance olarak çalışmaya devam ediyorum... dergi konusunda birçok tecrübeye sahibim... freelance olarak sizinle çalışmak isterim... şimdiden hayırlı olsun yeni kuracağınız işiniz... bol güzel keyifli ve kazançlı işler... iyi günler...

gezgingn

🌱Yeni Üye🌱
Mail attım, olumlu ya da olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim.
İyi çalışmalar.

Toprak2008

🌱Yeni Üye🌱
Antalya'dan internet üzerinden parça başı yardımcı olabiliriz.