Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

1. Robot Yarışması (Özel Toros Akdeniz Lisesi)

drummer07

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
agtasarim.tr.gg
Merhabalar,
Antalya'da Toros Akdeniz Koleji'nde olacak robot yarışması için afiş tasarladım.

1)

2)

Benzer konular

o_g_58

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yeni çalışmalarla devam etsen iyi olucak gibi... kolay gelsin. emeğe sağlık...

prometheus2000

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bende devam derim,en basitinden alttaki yazıya bak "katılcaktır" degil "katılacaktır" olacaktır.ayrıca gorselleri daha tematik secmelisin.basarılar..

emirkhan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.adobe.com
fikri ve kurguyu begendim. Ama çalışmaya devam %10 Yetenek %90 Çalışma

emirkhan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.adobe.com
%10 Yetenek ve %90 çalışmak lazim, fikirleri kurguyu oluşturmanda sorun yok bence ama biraz daha onarabilirsin tipografiye özen göstermek, detaylara hakim olmak, ensturmana ( her ne kullanıyorsan PS, AE,Flash,indesign vs ) hakim olmak, kısaca bolca etüd,idman biraz sabır ve bıkmadan usandamadan çalışmaktan bahsediyorum.

giyo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk afiş için yorum yapmak gerekirse,
-öncelikle tepedeki sloganda mona lisa'yı davinci'nin değil de robotların çizmiş olabileceğini vurgulamak istiyordun sanırım. ama kurduğun cümlede vurgu mona lisa'da kalmış. halbuki, 'BELKİ DE MONA LİSA'YI DA VİNCİ ÇİZMEDİ' ya da 'BELKİ DE MONA LİSA'YI ÇİZEN DA VİNCİ DEĞİLDİ' gibi bir slogan, vermek istediğin fikri daha güzel tanımlar.

-bir de alttaki açıklama afiş içinde çok küçük kalmış.

ama fikir bence oldukça başarılı. tebrikler.

drummer07

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
agtasarim.tr.gg
%10 Yetenek ve %90 çalışmak lazim, fikirleri kurguyu oluşturmanda sorun yok bence ama biraz daha onarabilirsin tipografiye özen göstermek, detaylara hakim olmak, ensturmana ( her ne kullanıyorsan PS, AE,Flash,indesign vs ) hakim olmak, kısaca bolca etüd,idman biraz sabır ve bıkmadan usandamadan çalışmaktan bahsediyorum.

Yardımlar için teşekkür ederim.

drummer07

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
agtasarim.tr.gg
ilk afiş için yorum yapmak gerekirse,
-öncelikle tepedeki sloganda mona lisa'yı davinci'nin değil de robotların çizmiş olabileceğini vurgulamak istiyordun sanırım. ama kurduğun cümlede vurgu mona lisa'da kalmış. halbuki, 'BELKİ DE MONA LİSA'YI DA VİNCİ ÇİZMEDİ' ya da 'BELKİ DE MONA LİSA'YI ÇİZEN DA VİNCİ DEĞİLDİ' gibi bir slogan, vermek istediğin fikri daha güzel tanımlar.

-bir de alttaki açıklama afiş içinde çok küçük kalmış.

ama fikir bence oldukça başarılı. tebrikler.

aslında tam vurgulamak istediğim Da Vinci nin resim çizmeyip, robot yaptığıydı. Yenilediğim çalışmada büyüttüm açıklamayı. Teşekkür ederim.