Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

10.000 Magnet 10.000 Broşür - İstanbul

yasinergul

🌱Yeni Üye🌱
10.000 Magnet 10.000 Broşür

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet: 10.000 Broşür A4 200gr kuşe tek kırım özel kesim 4+4renk
10.000 Magnet 8X5 cm özel kesim

Tasarım: Dahil

İşin teslim edilme süresi: 1 Hafta

İşle ilgili açıklama: tekliflerinizi bekliyorum
Kocaeli ve İstanbul'dan sadece

E-posta: yasin@kasifkalkavan.com

Telefon: 05434502919

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

ist_dizayn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.oryox.ent
Merhaba;
Size daha sağlık fiyat suna bilmemiz için ve daha sağlıklı yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıda sunulan iletişim bilgilerimizden irtibata geçmenizi rica ediyorum forum ortamlarında fiyat sunmamaktayız...

İletişim Bilgilerimiz:
Firma Ünvanı: ORYOX Basım Yayın Bilişim Teknolojileri ve Online İnternet Hizmetleri
T. +90 212 526 21 81
G. +90 546 626 50 55
E. info@oryox.net
M. msn@oryox.net
W. www.oryox.net

Not: Şirketimiz gerek türkiye geneline gerekse bir çok avrupa ülkelleriyle çalışmaktadır ayrıca bütün nakliye şirketleriylede anlaşmalı olduğumuz için nakliy ücretleri yarı yarıya inmektedir.

Referenslarımız İçinde İrtibata Geçiniz. Ayrıca Forumda Bir Çok İlan Sahipleriylede Çalışmaktayız Kendilerindende Bilgi Alabilirsiniz.
Saygılarımızla.
ORYOX.NET

asternart

🌱Yeni Üye🌱
oryox.net sitenizde neden sadece satış var matbaa ile ilgili hic birşey yok tezat geldi bana

ist_dizayn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.oryox.ent
oryox.net sitenizde neden sadece satış var matbaa ile ilgili hic birşey yok tezat geldi bana

ilginiz için tşk. ederiz basım yayın kategorimiz var dediğiniz gibi içerik henüz eklenmedi basım yayın için sitemizin alt yapı çalışmaları devam ettiğinden dolayı bu süre 1-2 ayı bulur sizlerinde bildiği gibi matbaacılık alanı çok geniş ve imat olduğu için herşey sıfırdan ve müşterinin istekleri doğrultusunda basım ve tasarım yapılmaktadır bu nedenle bizlerde müşterilerimize daha sağlıklı ve profesyonel hizmet sunmak için kademe kademe ilerlemekteyiz. şirketimiz basım yayın ve bilişim teknolojileri üzerinden yani 2 ayrı sektör ve ama birbilerini tamamlayan sektörler olduğu için bilişim teklojilerinden biraz daha aktif duruyoruz internet ortamında.

referanslarımızı va baskı kalitemizi görmek isteyen müşterilerimiz olursa www.oryox.net sitemizde adresimizden kendilerini davet ederek hem tanışmış hemde referanslarımızı görebilirler.