Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2009 Logom

Assum

🌱Yeni Üye🌱
Yeni Logom Arkadslar Yorumlarınızı Beklıyorum...

asssum.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Assum

🌱Yeni Üye🌱
Tsk Zeynopsis Yardımın İçin..:)

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
buna logo demek biraz güç:)afiş tasarımına daha çok benziyo banner tabela:)

Zynopsis

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bormat.net
öncelikle ben teşekkür ederim vede crazyglad a katılıyorum.. logo olmaktan biraz uzak kalmış bence..

hayalzamanı

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kötü olmuş bence şimdi yeni bi sayfa aç ve tekrar çalış kolay gelsin

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Logonuzun bir kısmında alıntı mevcut olduğunu logo sahipleri biliyorlarmı acaba?

Assum

🌱Yeni Üye🌱
buna logo demek biraz güç:)afiş tasarımına daha çok benziyo banner tabela:)

Nalıyorum senı Kardes ama benım İlk calısmalarım bunlar logoylşa daha once pekk ugrasmadım tabela ve afiş yaptım bunuda dedım grafikerler yardımı ıle tecrube edınme amaclı bı calsma yapamaya calıstım sizden yardım beklıyorum kendımı gelişitirebilmem için gereklı sanırtım :)

Gfafiker Olma kıstıyorummmm ...

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
:))).. Logo Kuralları Sitede var mı yok mu bilmiyorum ama
1- Sade Olmalı,( Küçük detaylar yok edilmeli, detaya girmeyen hiç bir şey yok)
2- Anlaşılır Olmalı, (Renkler çok karmaşık )
3- Küçüldüğünde kaybolan hiç birşey olmamalı, (G harfi?)
4- Okunabilir Olmalı ( kız a harfinin önünde duruyor)
5- FOTOGRAF KULLANILMAMALI ( 2 tane fotograf ? )

Ayrıca bu bütün bunlar giderilse bile bir logo değil logotype tır. ;)

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Nalıyorum senı Kardes ama benım İlk calısmalarım bunlar logoylşa daha once pekk ugrasmadım tabela ve afiş yaptım bunuda dedım grafikerler yardımı ıle tecrube edınme amaclı bı calsma yapamaya calıstım sizden yardım beklıyorum kendımı gelişitirebilmem için gereklı sanırtım :)

beni ne yapıyorsun ne:)nalıyorum mu

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Gfafiker Olma kıstıyorummmm ...

Öncelikle yapmak istediğin mesleğe sayılı olacaksın. Sonra dikkatli ve araştıtmacı olacaksın, yapmak istediğin şey sanat! duyarsız sanatcı olmaz olamaz... Öncelikle bu sitede üye olarak kalıp kendini geliştirmek istiyorsan;

1-) Mesleğini grafiker değil Öğrenci olarak seç.. (profilinden değiştirebilirsin)
2-) Mutlaka kuralları oku ve anla sonrada mutlaka bu kurallara uy Burdan Okuyabilirsin (zira okumaktan korkan bir sanatçı olmaz)
3-) Yazım ve Hitap şekline dikkat ederken, Bu işteki ustaları görmezden gelme..

Bundan sonra çalış ve bıkma.. umarım İyi bir Grafiker olursun

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle bu bir logo değil, logo hakkında epeyi bir araştırma yapmanız gerekiyor.
ki mesleğinizi grafiker diye tabir etmeniz bu durumda yanlış bir kavram aksetmektedir.

Logo diye sundugunuz çalışmada kullanılan "G" harfi grafikerler.net' in eski logosudur.

Son düzenleme:

Assum

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle bu bir logo değil, logo hakkında epeyi bir araştırma yapmanız gerekiyor.

ki mesleğinizi grafiker diye tabir etmeniz bu durmda yanlış bir kavram aksetmektedir.
Logo diye sundugunuz çalışmada kullanulan "G" harfi grafikerler.net' in eski logosudur.

nalıyorum deıl anlıyorum demek ıstemıstım :)

Biliyorum G harfını Sadece Anlam Katsın Itsedım eskı sitenın logosu oldugunu:) Saol ama Ben Acemıyım hak verın :) saolun

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
nalıyorum deıl anlıyorum demek ıstemıstım :)

Bunu bana değil crazyglad hanıma yazmalıydınız, yanlış mesaja cevap vermişsiniz ;)

Biliyorum G harfını Sadece Anlam Katsın Itsedım eskı sitenın logosu oldugunu:) Saol ama Ben Acemıyım hak verın :) saolun

Mesleği grafiker olarak seçili biri için, size böyle yaklaşmamız çok normal.

İnsanların size bu tavırla yaklaşmasını istemiyorsanız önce meslek seçimine dikkat ediniz...ki ona göe yorum almayın.
Madem acemiyim diyorsunuz o zaman, forumda araştırma yapın...
Logo nedir, firmaya uygun logo nasıl olmalıdır? gibi sorulara cevaplar arayın...En önemlisi özgün olun.

Kolay gelsin...

Assum

🌱Yeni Üye🌱
Çok Saolun bilgileriniz benım için cok dergerlı UmarIm daha gusel calısmalar elbecerımı gelştrmekmde sızınde yardımlarınızla bende Bır yol almak ıstıyorum Allah razı olsun

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
önce ön araştırmalarını yap sen zaten çalışmalarını olduğun zaman eklersin bizde güzelce yorumlarız ama daha çok erken önce araştırma sonra uygulama derim ben:)

Assum

🌱Yeni Üye🌱
önce ön araştırmalarını yap sen zaten çalışmalarını olduğun zaman eklersin bizde güzelce yorumlarız ama daha çok erken önce araştırma sonra uygulama derim ben:)

Çok haklısınız Valla oncelerı sadece burda gusel calısmaları kendıme ornek almak ıstemıstım ama ben prfosyonel dedlım inşallah parlar gelecegımız istedıgınız gibi calısmalarla sıze donecek ve gusel yorumlarla ben ovunecegım saolun..

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlara katılıyorum..Ayrıca flood yapma yani arka arkaya mesaj gönderme eklemek istediklerini düzelt butonuna tıklayarak ekleyebilirsin kolay gelsin..

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki
edit.gif
butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

Assum

🌱Yeni Üye🌱
ben buraya enı bı konu eklemıstım az once nereye kayboldu bilen varmı:(