Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

300 dpi remi 5 metreye büyütme

muhgoren

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar

çalıştıgım iş geregi bana büyük boyutlu fotograflar gerekiyor.300 dpi fotoyu istedigim boyuta 300 dpi olarak nasıl büyütebilirim kalitesi düşmeden dijital baskıya girecek şekilde.

şimdiden teşekkür ederim.

Benzer konular

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
bence 180 -150-72 dpi deneyin yeterli olacaktır dijital baskıda

muhgoren

🌱Yeni Üye🌱
bilgilendirme için teşekkürler peki resmi ne kadar büyütebilirim..

azap0

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kardeşim direk yorum yapmak yanlış olur daha açıklayıcı yazman gerekiyor digital baskı makinesinin çeşiti bile etkilidir bu konuda

azap0

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tam olarak ne yapmak istediğini anlayamadığım için yönlendiremiyorum. Yaptığın iş nedir, aradığın resim nedir vs. vs. biraz daha ayrıntı gerekli

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
İmajınız yükse çözünürlük varsayarsak küçük bir hile yordamıyla imajımızı oluşturuan pixel sayısına dokunmadan , bir miktar büyütebiliriz
Image size bölümünden Resample nin işaretini kaldırırsak ve 300 yerine 72 yazarsan boyut olarak büyütebiliriz

muhgoren

🌱Yeni Üye🌱
Tam olarak ne yapmak istediğini anlayamadığım için yönlendiremiyorum. Yaptığın iş nedir, aradığın resim nedir vs. vs. biraz daha ayrıntı gerekli

dijital baskılı maobilya olucak genelde 122x280 cm boyutlarında görseller oluyor veya daha büyük boyutlarda oluyor geçişli 5-6 metre genişliginde 2 metre yüksekliginde görseller.

muhgoren

🌱Yeni Üye🌱
İmajınız yükse çözünürlük varsayarsak küçük bir hile yordamıyla imajımızı oluşturuan pixel sayısına dokunmadan , bir miktar büyütebiliriz
Image size bölümünden Resample nin işaretini kaldırırsak ve 300 yerine 72 yazarsan boyut olarak büyütebiliriz

bilgilendirme için teşekkürler peki çıkan boyutların haricinde bir boyut arıyor isem ne yapmam lasım örnegin
63x42 cm 300 dpi bir görseli 500 cm gibi büyütmek istiyorum

muhgoren

🌱Yeni Üye🌱
bilgilendirme için teşekkürler peki çıkan boyutların haricinde bir boyut arıyor isem ne yapmam lasım örnegin
63x42 cm 300 dpi bir görseli 500 cm gibi büyütmek istiyorum

azap0

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence resolutionu mümkün olduğunca yüksek tutman daha faydalı olur