Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

32x32 bir sembolüm var şeffaf yapabilme imkanınınz warmı ?

egeq

🌱Yeni Üye🌱
Selamlar.Öncelikle gerçekten güzel bir site oldugunun farkına vardım.Ufak bir problemim var.Bir simge var ve onu şeffaf yapmak istiyorum fakat gerekli programlarım olmadığından ve netim ortak oldugundan adobe photoshopu indiremedim.Yardımınızı bekliyorum.Umarım yardım edebilirsiniz.Şimdiden teşekkürler.32x32 olması kafidir.Sadece kırmızı şeklin kalmasını istiyorum.

2216.jpg

ferox

🏆Pro Tasarımcı🏆
C1FYq.png
Selamlar.Öncelikle gerçekten güzel bir site oldugunun farkına vardım.Ufak bir problemim var.Bir simge var ve onu şeffaf yapmak istiyorum fakat gerekli programlarım olmadığından ve netim ortak oldugundan adobe photoshopu indiremedim.Yardımınızı bekliyorum.Umarım yardım edebilirsiniz.Şimdiden teşekkürler.32x32 olması kafidir.Sadece kırmızı şeklin kalmasını istiyorum.

2216.jpg

ferox

🏆Pro Tasarımcı🏆

C1FYq.png

egeq

🌱Yeni Üye🌱
çok teşekkür ederim fakat 32x yaptıgımda hata alıyorum onu nasıl yapabiliriz?

egeq

🌱Yeni Üye🌱
hala beklemekteyim yukardaki arkadaşımz şeffaf yapmış fakat bana 32x32 bmp formatında lazım ilgilenebilirseniz çok teşekkürler..

egeq

🌱Yeni Üye🌱
oyunun içinde kullanacağım için şeffaf olması gerekiyor ilginize çok teşekkür ederim ama arka fonu olmaması gerekiyor

ajansmert

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk çalışmada kenardaki siyahlıklar yokki,tekrar bakın

egeq

🌱Yeni Üye🌱
evet baktım ona ama 32x32 bmp formatına çevirdiğimde arka fonda siyah oluyor onda bi yardımcı olabilirmisin?

ajansmert

🌟Usta Tasarımcı🌟
umarım istediğin gibi olmuştur çalışma.

32 x 32 değil istersen 320 x 320 bile çıkış alabiliriz artık :)))

egeq

🌱Yeni Üye🌱
çok teşekkür ediyorum herşey için bunu 32x e dönüştürebilen bir program biliyormusnuz?

egeq

🌱Yeni Üye🌱
elinize sağlık uğraş verdiniz çok teşekkür ediyorum :)

lithium73

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.gunestanyel.com
oyunlarla uğraşanlar hem BMP istiyor hemde arka plan şeffaf olsun diyor. daha öncede gördüm. bmp'de şeffaflık özelliği varmı ki?

oege

🌱Yeni Üye🌱
Bmp de arkaplan siyah olup da oyunda kullanılıyor sanırım çünki windowsun başlat resminin dll dosyasında bile arka plan siyahtır :) öle denemelisin ve eger oyun yapmıyor düzenliyorsan ondan önceki dosyanın arkaplanna bak nasıl yapılmış ha eğer icon gibi falansa seffaf istiyorsa onu bilemiyorum ve lithiumun da dedigi gibi seffaflık destegi olmayabilir