Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3ds Max Banyo Çalışması

MissChe

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba :) daha önceden grafiker olarak siteye üye olmuştum fakat artık bir 3ds'ci olarak ilk deneme çalışmalarımdan birini koymak istedim :) yorumlarınızı beklerim..

Banyo1

Benzer konular

mersinli hayri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş fakak ortadaki kare aynadan yansıyan zemin orantılı olmamış gibi geldi bana

bobmarley1910

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Duvardaki tiles gözüme takıldı :) ortantılı değil sanırım... saksı ve halı kaplamalarının üzerinde birz daha durabilirsin...eline sağlık..

jubeix

🌱Yeni Üye🌱
kaplamalara birazdaha özen gösterirsen herşey daha iyi olabilir yansımalara dikkat et yeşil çizgiyi anlayamadım :)

douboo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba :)

Uzun zamandır 3dmax + vray kullanıyorum ve kullandırıyorum,şimdi hatalarını izah etmek istiyorum ve tam olarak bilgini bilmiyorum.Öncelikle yandan çıkan mavi halkalar çok manasız geldi bu render problemidir,gösterilmek istenen vurgulanmıyor,sonrasında senin segment sorunun var biraz :) oval aynaların köşeleri olmaz biraz dikkatli olursak cylinder lerinde kırıklıklarını alabilirsin bu şekilde,paspas yolluk halı artık neyse üstüne siyah beyaz atmışsın ki atmosferi bozmuş daha net ve canlı birşeyler koyarsan daha hoş durur,tezgah kısmınada gelirsek çok fazla keskin köşelere sahip o yüzden göze hoş gelmiyor ve lavabo kısmıda ortama uygun değil daha yayvan ve şeffaf açık mavi veya yeşil yapsan altınada sabitleyicisini çok daha hoş olurdu,ve aynanın arkasını boş bırakmışsın :) keşke orada oturmak için yerler felan görünse veya havlu vb. şeyler,fakat emek emektir tebrik ederim :)..

Crackerjack

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel mi olmuş...
Bence harika bu yorumu yapanlar zannediyorumki 3DMAX de hiç çalışmamışlar :D
Yorum yapan arkadaşlar daha iyisini sizde paylaşırmısınız bizde görelim...
Ellerine sağlık MissChe

MissChe

🌱Yeni Üye🌱
:)

Hepinize yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim, bu benim ilk çalışmalarımdan bi tanesiydi. Artık böyle amatörce çalışmıyorum. :tongueout: Uzuun bir zaman oldu bunu buraya koyalı, unutmuşum bile. Şimdi baktığımda ne kadar yol katettiğimi bir kere daha anladım. :smile:

mzns

🌱Yeni Üye🌱
aynalar ve ışıklandırma da sorunlar var gıbı ama gayet guzel elıne saglık