Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3ds max ilk çalışma

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar 3ds max ta ilk çalışmamı paylaşmak istiyorum.Evet çok basit oldu,ama ilk çalışma sonucunda :p
Kovboy filmlerindeki barlardan bir tanesini yapmaya çalıştım.(yanlış anlamayın,baka baka değil :) )

https://img261.imageshack.us/i/12951412.jpg/

Yorumlarınızı bekliyorum.
Ha bu arada vray,render falan onlar ne bilmiyorum,sade 3ds max var :p Birisi onları kısaca açıklarsa sevinirim,araştırdım ama pek bişey anlamadım :)

Bu da .max uzanantılı indirme bağlantısı:

RapidShare: Easy Filehosting

Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

Benzer konular

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Kovboy filmlerinde bile böyle bar görmedim ben :S
Daha araştırmacı olmanız dileğiyle

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben günümüzdeki barları çizmeye çalışmadım ki,buna benzer barlar vardır kovboy filmlerinde,onları çizmeye çalıştım.

Bu arada maalesef yeni farkettim,masalar mavi olmuş,tasarımı daha da batırmış :(

firex

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.milcanx.com
Yeni olduğunuzu belirtmişsiniz; yeni biri olarak gayet iyi iş yapmışsınız. Bu sizin hızlı bir şekilde gelişeceğinizi gösteriyor.

Daha iyi çalışmalar ve ürünler çıkaracağınıza inanıyorum. Başarılar...

Öneri : resimlerini hemen sergileyebilmen için mesaj oluşturduğun yerde link var. Onu kullansan daha iyi olur.

Grefakir

🌱Yeni Üye🌱
Bu işe yeni başlamışsan gayet güzel çalışmalarına devam edersen daha da güzel şeyler ortaya çıkarabilirsin.Başarılar:)

unique7

🌱Yeni Üye🌱
niye herkes gerçek fikirlerini solemiyo burası herkesin kendini geliştirmesi için faydalı bi ortam bence eleştiriler moral bozmamalı aksine kışkırtmalı

tasarıma gelince bence kötü arkadaşım daha iisini yapabilirsin başarılar diliyorum

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Daha önce bu programı kullanmadım ve çok detaylıca da inceleme fırsatım olması ama ben bir 3d hatası göremedim. Eksiklikleri muhakkak vardır. Ama bence de fena sayılmaz çalışma

serhatcebi

🌱Yeni Üye🌱
İlerki zamanlarda çok daha iyi çalışmalar paylaşıcağından eminim

Çizimin için şunu söyliyebilirim sen müşteri olsan böyle bi bara gidermisin ?

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
unique7 ;
Haklısın eleştiriler benim moralimi bozmaz. İlk çalışmam olduğundan kötü oldu,sadece kıutucuklar var üzerinde oynanmamış. Yorum için sağol.

dreamsantana ;
Eksikleri çok fazla galiba,ama ileriki çalışmalarımda bunda yapmadıklarımı yapomaya çöalışıyorum. Sağol.

serhatcebi ;
Yeni yeni çalışmalar paylaşıyorum,2 mi 3 mü ne oldu yenileri var daha iyileri var. Onlara da bir gözatabilirsiniz-herkese söylüyorum :) - Soruna gelince;nedne olmasın ki,oynadığım kovboy oyunlarındaki barlar buna benzerdi :D

lucasgursaka

🏆Pro Tasarımcı🏆
12951412.jpg

Gayet güzel olmuş ilk başlangıç için gayet iyi