Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

4. İzmir Grafikerler.net Üyeleri buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

raF

🌱Yeni Üye🌱
Ve..... beklenen insan ta ta tatammmm :D

İnanın arkadaşlar o halimle nasıl vakit geçicek diye kıvrım kıvrım kıvranıyordum. Ama ne ağrım nede halsizliğim kaldı. O kadar enerji dolu bir o kadar paylaşımcıydınız ki sanki kırk yıllık dostlar gibiydik.
Sizlere kendi adıma gerçekten çok teşekkür ediyorum. Her ne kadar ikramları alıp kaçmama izin vermediysenizde :D:D:D

önemli olan 40 yıllık dost olmak degil asıl içten davranmaktı herkeste bunu yaptı tum abla ve abılere tesekkurler raF (arif karaarslan:tongueout:)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dostluk içtenlikten gelir zaten... Önemli olanda buydu sizin gibi gelecek nesile duyarlı öğrencilerimizi, arkadaşlarımızı görmek inanın dahada güzeldi.

denizgokyuzu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslar emege gecen herkeze ve gelen arkadaslarımıza cok tesekkur ederım ne kadar aktıf olmasamda sitede grafıker.net buluşmasında ekıpden olmak ayrı bır zevktı ve keyıftı irem ulaş ve onur arkadaslarımızada teşekkur ederım

dısardan gelen mısafırlerımızede tesekkur edıp tekrar ızmıre beklerız...mıraycım bu arada benım ismim didem :rofl::rofl:

Son düzenleme:

tuNc

🏆Pro Tasarımcı🏆
Dostluk içtenlikten gelir zaten... Önemli olanda buydu sizin gibi gelecek nesile duyarlı öğrencilerimizi, arkadaşlarımızı görmek inanın dahada güzeldi.

asıl bizim için sizle beraber olmak onur vericiydi gercekten bu bulusmayı duzenlediginiz icin cok tesekkur ederim

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaslar emege gecen herkeze ve gelen arkadaslarımıza cok tesekkur ederım ne kadar aktıf olmasamda sitede grafıker.net buluşmasında ekıpden olmak ayrı bır zevktı ve keyıftı irem ulaş ve onur arkadaslarımızada teşekkur ederım

dısardan gelen mısafırlerımızede tesekkur edıp tekrar ızmıre beklerız...mıraycım bu arada benım ismim didem :rofl::rofl:

:)didemcim:D
Tekrar biz teşekkür ederiz sizlere emeklerinizden dolayı...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yiğit ortalığı lütfen kızıştırmaa :p Resimler hazırlanıyor az sabır.

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Arif fırsat bulup üye olmuş meşgul insan. :D Hoş gelmişsin kardeşim.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar.. Şu dakika itibari ile resimler hazırlandı, ancak videolarımızıda hazırlamak gerekiyor.. :) yarın öğlen saat 13:00 gibi video ve yazıları ayrı bir başlıkta açacağım..

Beklediğiniz için teşekkür ederim..

Rıdvan KAYAHAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.erkaytasarim.com
Çok güzel bir ortam olduu kanaatindeyim. Fakat eklemedende geçemiyeceğim daha güzel aktivitelerde yapılabilirdi. Arkadaşlar. Benim diyeceğim oki biraz fedakarlık edeceğiz. Biraz pamuk elleri cebe atacağız güzel bi ortam artı organizasyon ve aktivitelerle birlikte etkileşimli bi etkinlik olabilir bu buluşmalar. Diğer buluşmada yani önümüzdeki b uluşmada buna mutlaka dikkat etsek cok iyi olacak...

denizgokyuzu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar.. Şu dakika itibari ile resimler hazırlandı, ancak videolarımızıda hazırlamak gerekiyor.. :) yarın öğlen saat 13:00 gibi video ve yazıları ayrı bir başlıkta açacağım..

Beklediğiniz için teşekkür ederim..

resımlerı ekledınız mı ? nerde :surprised::sadsmile:

Çok güzel bir ortam olduu kanaatindeyim. Fakat eklemedende geçemiyeceğim daha güzel aktivitelerde yapılabilirdi. Arkadaşlar. Benim diyeceğim oki biraz fedakarlık edeceğiz. Biraz pamuk elleri cebe atacağız güzel bi ortam artı organizasyon ve aktivitelerle birlikte etkileşimli bi etkinlik olabilir bu buluşmalar. Diğer buluşmada yani önümüzdeki b uluşmada buna mutlaka dikkat etsek cok iyi olacak...

bence cok guzel bır buluşma oldu zaten buluşmamızda soylemıştık gereklı olan acıklamayı yaptıgımıza ınanıyorum "güzel bi ortam artı organizasyon ve aktivitelerle birlikte etkileşimli bi etkinlik olabilir bu buluşmalar." ve bır dahakı buluşmamız aktivitelerle gececek dıye soylemıştık bır takım konuşmalar gectı henuz daha kara alınmadı ama goruşlerınız için tesekkur ederız ender arkadasımıza:smile:

ahmet sarıoğulları

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.asreklam.net
gerçekten çok çok güzeldi
emeği geçen tüm arkadaşlara ve katılanlara teşekkürler
bu arada çok konuşup başınızı ağrıttım ama kusura bakmayın
allah tekrarını nasip etsin.........

valla arabayı bulmak biraz zor oldu ama azmettik bulduk hanımla gezmiş olduk hem
dün yoğundum yazamadım ve tekrarlıyorum irem ulaş onur ve tüm arkadaşlara
ayrıca ilgi alaka ve samimiyetlerinden dolayı tekrar tekrar teşekkürler
çok memnun kaldık çok olumlu ve güzel bir ortamdı emeğinize kalbinize sağlık......

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:) Çok teşekkürler arkadaşlar, biz bir şey yapmadık..sizler katılmasaydanız bu kadar güzel bir ortam olmazdı..
Hepinize ayrı ayrı teşekkürler..

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ulaşa kesinlikle katılıyorum. Bizler sadece önayak olduk sizin varlığınızla bu toplantı gerçekleşti.

Ayrıca Ahmet abicim estaf. katılımlarınız tecrübelerinizi bizimle paylaşıp konuştugunuz için bizler teşekkür ederiz.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İremim araya girmek istiyorum fotoğraflar paylaşıldıda ben mi kaçırdım:(

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hayır damlacım henüz değil
Onur bugün öğleden sonra yayınlayacak bir aksilik cıkmazsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...