Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

5000 euro ödüllü insan hakları logo yarışması

coded_67

🌱Yeni Üye🌱
Logon, insan haklarının dünya çapında sembolü olabilir ve insan haklarının geçtiği her alanda kullanılabilir. Kazanana ayrıca 5000, ikinciye 3000 ve üçüncüye 1000 tutarında ödül verilecektir.

3 Mayıs tan 31 Temmuz 2011'e kadar

Dünyada herkes logo göndererek, tartışarak ve değerlendirerek girişime destek verebilir.
6 Ağustos'tan 21 Ağustos'a kadar

Jüri ilk 10'u seçecek
27 Ağustos'tan 17 Eylül 2011'e kadar

Bütün dünya finale kalan logoyu oylayarak kazananı belirleyecek

Yarışma nasıl olacak

Arka plan:

Şimdiye dek, insan hakları için dünya çapında kabul gören bir sembol olmadı. “İnsan Hakları için logo” girişimi bunu değiştirmek istiyor! Logolar sembolik güçleriyle dikkat çeker. Logolar benzersiz, anlaşılır ve evrenseldirler. Bu girişim, insan hakları logosuyla insan haklarının dünya çapında yaygınlaşması ve uygulanmasına barışçıl bir katkıda bulunulması inancından ortaya çıkmıştır. Logonun oluşturulması için herkesin katılabileceği küresel çapta online yaratıcılık yarışması düzenlenmektedir. Toplumun her kesiminden önemli aktör, destekçi ve partner bu girişimin arkasında durmaktadır.

Amaç:

Bu girişimin amacı, “insanların insanlar için” bir insan hakları logosu yaratması ve bu şekilde insan haklarının dünya çapında yaygınlaşması ve uygulanması için kamuoyunun geniş katılımını sağlamaktır.

Görev:

Dünyaya kendi insan hakları logonu göster!

Ne yapmalıyım?
Kendi logo fikrini dünyaya göster. Logonu ister elle çiz, ister ayrıntılı bir tasarım oluştur - önemli olan sembolün ikna edici olmasıdır.
Nasıl katılabilirim?

Logonu www.humanrightslogo.net sayfasına yükle.
Sunulan logo fikirlerini tüm dünyadan insanlarla tartışıp değelendirebilirsin. Uzmanlardan oluşan bir grubun desteğiyle ünlü bir jüri tüm başvuruları bir ön elemeye tabii tutacaktır. Kazanan logo, dünya çapında herkesin katılabileceği online oylamayla en iyi on tasarım arasından seçilecektir.

Neden katılmalıyım?
Logon, insan haklarının dünya çapında sembolü olabilir ve insan haklarının geçtiği her alanda kullanılabilir. Kazanana ayrıca 5000 €, ikinciye 3000 € ve üçüncüye 1000 € tutarında ödül verilecektir.

Kurallar:

• Logoyu tasarlarken kullanacağın tekniğe kendin karar verebilirsin: Logoyu kalemle kağıda çizebilir, tuval üzerinde boyayabilir, bilgisayarla tasarlayabilir, çubukla kuma çizebilirsin vs.
  • Logo metin kullanmadan anlaşılır olmalı.
  • Logoda en fazla “Human Rights” sözcükleri yer alabilir.
  • Sadece metinden oluşan başvurular kabul edilmeyecektir.
  • Video veya audio dosyaların yüklenmesi mümkün değildir.

İyi bir logoda mevcut olan özellikler:

• iyi bir logonun altında iyi bir fikir yatmaktadır
  • iyi bir logo basittir ve kolayca hatırlanmaktadır
  • iyi bir logo çok yollarla da gösterilebilir
  • iyi bir logo farklı büyüklüklerde gösterilebilir
  • iyi bir logo hem renkli hem siyah/beyaz olarak gösterilebilir.
DETAYLI BİLGİ VE KATILIM

mawran

🌱Yeni Üye🌱
tanıtım videosu var logo yuklemeden izleyin belki daha farklı seylerden esinlenirsiniz bol sans herkse

ajanse

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben belge gönderemiyorum bir yardım

MUSTAFA BAYRALI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar neden direkt buraya yüklemiyorsunuz çalışmalarınızı da link veriyorsunuz?

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Grafikerler.net forumlarında üyelerin yazmış olduğu mesajlarda başka sitelere ait bağlantı adresi vermesi yasaktır. Herhangi bir sebepten ötürü bağlantı adresi verilmiş ise yönetim ilgili bağlantı adresini silme ya da bağlantısını kaldırma yetkisine sahiptir.

muzisyen

🌱Yeni Üye🌱
ustacım birden fazla logo yüklemişsiniz yollayabiliyormuyuz o kadar

MUSTAFA BAYRALI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sınır 4 logo ama ben bi üyede 5 tane gördüm nasıl oluyosa :smile:

SimayPS

🌱Yeni Üye🌱
bunlar da benden..
44444s.jpg

11111ho.jpg

22222m.jpg

33333kh.jpg

Son düzenleme:

hasana11

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar ben kayıt oldum ama aktive olamadım talenthouse diye farklı bir site cıktı
ne yapmam lazım aktive icin mail bekliyorum !