Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

a4 2 kırım broşür kapak

sinankul

🏅Acemi Tasarımcı🏅
angoraeu4.jpg
sizinle çalışmadaki perspektif görüntüsünü paylaşmak istedim, bunun yatayını da yapmıştım

Son düzenleme:

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
Logo pek net değil bulanık gibi olmuş yabancı türistlerin arka duruyordu biraz anlamsız geldi bana biraz daha çalışmalısın başarılar dilerim

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
logo çok bulanık, bir de dekupe yaparken orjinalliği bozmamaya gayret et. emeğine sağlıK!..

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
düşünce hoş. ellerinize sağılık. tasarımınızda kaç tane sorunlar var, evet logo hazır netten indirdiğiniz için bulanlık hoş olmadı... görseler renkleri bir birine uyumsuz... ön planda delikanlıların decupajı iyi yapılmamış...ayne şeyde dağlar için söyleyebilirim...en üste iki görseler altında yumuşak bir geçiş yapsaydınız o kadar keskin olmazdı...

iy çalışmalar

sinankul

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar amma matamatiksel hesaplamalar yapmışsınız, grafiksel anlatımda nemrut heykelleriyle insan kafalarını, karadeniz yaylasının pamukkaleye uzaklığını irdelemişsiniz hoş ama grafiksel anlatımlarda abartı olur...logoya uğraşmadım haklısınız...

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşım düşüncen güzel ama yeşillik alan ile buğ dağınının geçişlerini yumuşatsaydın bence daha hoş bi görüntü ortaya çıkartı üstünde biraz daha çalışmalısın ayrı ordaki insanların dekupesini daha düzgün yapsan iyi olur logo hariş tasarımda gözüme batan tek yer onlar tabi logoyu da çizsen daha iyi olur bence

altankzn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
grafiksel anlatım gercegin yansıması olmadıgı sürece etkinligini yitirir logo scannerdan taranmıs direk koyulmus gibi g nin girintisindeki beyazlık hala görünüyo arkadasların söyledigi gibi objeler kullanılırken herzaman gercek görüntüsüne en yakın halinin kullanılması gerekir düsüncen hos uygulamadaki aksaklıklar kaybolursa sorun kalmaz gibi