Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

a4 çift taraflı broşür sıcak sıcak

s_ser

🌱Yeni Üye🌱
Ellerinize sağlık

Benim gözüme ilk çarpan sloganlar oldu. Bu sloganlar müşteri tarafından sürekli kullanılmıyorsa ve değiştirme imkanınız varsa bence değiştirin derim. iyi çalışmalar dilerim

melores

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.tekvirreklam.com
aslında sitesinden çalıştım sloganını müşteri değiştirebilir. bana da pek hoş gelmedi :)

dip not

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet slogan ve dışında renk dağılımı dışında güzel "bence"

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
dışında güzel bence dışında :D

Atlanturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben renkleri beğenmedim ya. Ön kapak ilk bakışta beni çok rahatsız etti diyebilirim. Sarının dozajı kaçmış, "bence"

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
broşürde öne çıkması gereken birşeyler olmalı yapılış amacına uygun.. şöyle düşün sen yolda giderken sana bir çok broşür vermişlerdir çoğuna bakmadan atmışsındır ama dikkatini çekecek birşey olsa? atmaz ve ookursun ama burda herhangi bir odak noktası yok yani bazı taşların oynaması lazım

melores

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.tekvirreklam.com
tavsiyeleriniz üzerine gerekli değişiklikleri yaparak sunacağım müşterime. son halinide yayınlarım onay aldıktan sonra...

hepinize tetşekkür ederim

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sarısı fazla kalabalık. Slogan ilk anda ne demek istendiğini ifade edemiyor. Değiştiriyorsunuz da sanırım. Konsept olarak güzel. Kolay gelsin...

xdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
iletişim bilgilerinin oldugu kısımda telefon adres eMAİL(e-posta olabilir size kalmış) yazıları bence olmamış.bazılarının kimi küçü kimi büyük ve ingilizcede büyük İ olmaz sanırım gözünüzden kaçtı. logoyu siz mi tasarladınız bilmiyorum ama ilk başkışta firma adını göremedim.firma logosu kendini gösteren bişey olsa daha iyi olur gibi geliyor sadece elektronik yazısı belli oluyor,yazılar boğulmuş gibi geldi.font seçiminde olabilir büyüklük ölçülerinde oynama yapabilirsiniz.başarılar dilerim.

melores

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.tekvirreklam.com
aldığım tüyolarla yeni hazırladığım görseli müşteriye sundum artık cevap bekliyorum. yardımı geçen herkese teşekkürler.

son halide böyledir...