Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

acemice bir çalışma

şengül

🌱Yeni Üye🌱
ocukmy6.jpg

acemice yaptığım bir çalışma görüşleriniz benim için önemli olduğundan gönderiyorum

Benzer konular

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
bence çok şirin olmuş :) kovayı yerde değilde çocuğun elinde yaparsanız hoş olur... kovaya biraz boya bulaştırın çok temiz görünüyor... çocuğun elinde kova sallansın boya kovadan taşsın vs bunun gibi...

__SoNeR__

🌱Yeni Üye🌱
gerçekten şirin olmuş ama bikere kovanın sapı yanlış olmuş yani karşıya bakması lazım bide kovayı eliyle tutarsa iyi olur renkuyumu fala fena deil gözü yormuo eline sağlık;)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
daha temiz bir dünya istiyorum ama bunu isterken bile yerleri batırabiliyorum:)) acemice olmasına ragmen ve eksik gedik bir cok sey olmasına rağmen zaman harcamana ve buralara kadar koymana tesekkür etmek lazım..bence çalışmalarının dewamında web ten ve masa üstü yayıncılıktan örnekleri takip etmen ve kendini buna göre geğerlendirmen cok daha yararlı olur..bol şans..

Karax

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışman bencede çok şirin düşünce güsel ama bazı sorunları ve eksikler var ilk dikkatimi çeken kovanın sapı oldu sonra çocugun sağ kolunda bi gariplik var perspektife birazdaha özen göstermelisin ama yine acemicede olsa güsel bir çalışma bide şimdi şu dikkatimi çekti kova çocugun gerisinde duruyo bu yüzden daha küçük olması gerekli:)

şengül

🌱Yeni Üye🌱
yorumlarınız için teşekkür ederim dediklerinize uyacağıma emin olabilirsiniz:smile:

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Acemice ama anlamlıca olmuş:)