Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

AÇEV - Kurumsal Kimlik

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Logo

logoalmasl.jpg

Kurumsal Kimlik

kurumsalkimlik.jpg

Kurumsal Kimlik Klavuzu

kurumsalkimlikklavuzu1.jpg

kurumsalkimlikklavuzu2.jpg

kurumsalkimlikklavuzu3.jpg

kurumsalkimlikklavuzu4.jpg

kurumsalkimlikklavuzu5.jpg

kurumsalkimlikklavuzu6.jpg

kurumsalkimlikklavuzu7.jpg

kurumsalkimlikklavuzu8.jpg

kurumsalkimlikklavuzu9.jpg

7 Çok Geç! Kampanya Afişi (Orjinal Boyut 50x70)

afi3.jpg

Son düzenleme:

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
ellerine sağlık

ama sadelik var kenarlarına uygun ince bir çerçeve atsan daha güzel olurdu

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
Güzel olmuş eline emeğine sağlık.

prometheus2000

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence gayet guzel calisma ama ben olsaydim daha farkli bir font kullanirdim.sanki cok ugrasmissin artik bunalmissin son seklini verirken yaziyi da gecistirmissin gibi bir his edindim.yandaki cizime daha uygun bir font kullanilir ise isin oldukca guzellesecegine inaniyorum,elinize saglik,basarilar diliyorum..

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
bence gayet guzel calisma ama ben olsaydim daha farkli bir font kullanirdim.sanki cok ugrasmissin artik bunalmissin son seklini verirken yaziyi da gecistirmissin gibi bir his edindim.yandaki cizime daha uygun bir font kullanilir ise isin oldukca guzellesecegine inaniyorum,elinize saglik,basarilar diliyorum..

Doğru tespit valla.. :) Amblemi oluşturana kadar canım çıkttı iş logotype a gelince olsada bitse oldu birazcık =)

Güzel olmuş eline emeğine sağlık.

Teşekkür ederim.

Sadece logoya bakmasak daha çok sevincem ama :rofl:

prometheus2000

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
diger calismalar standart olmus zaten cok alisilmis,sadece antetli kagit ta neden saga dayadin herseyi onu anlayamadim,logo solda dursa daha guzel olur bence,cunku bu farklilik musteri uzerinde olumsuz etki yaratabilir zira buradaki calisma ticari bir calisma sonuc olarak,musteri dusuncelerini herzaman goz onunde bulundurulmalidir diye dusunuyorum..

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
diger calismalar standart olmus zaten cok alisilmis,sadece antetli kagit ta neden saga dayadin herseyi onu anlayamadim,logo solda dursa daha guzel olur bence,cunku bu farklilik musteri uzerinde olumsuz etki yaratabilir zira buradaki calisma ticari bir calisma sonuc olarak,musteri dusuncelerini herzaman goz onunde bulundurulmalidir diye dusunuyorum..

Haklı olabilirsiniz. :) Yorum için teşekkürler.

Kimse afişi görmüyor mu ya =) Ayrıcamı koysam napsam xD

istakozzz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
genel olarak bakınca her nekadar iyi dursada donuk bi yapısı var mesala biraz macenta veya pembemsi bi renk ekleyerek biraz daha sevgi ve sıcaklığı hissettirmek düşüncesindeyim, afişin tipografi kötü malesef tipografi orda oturmamış havada uçuyo sanki kalemse basit durmuş... kolay gelsin.

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
genel olarak bakınca her nekadar iyi dursada donuk bi yapısı var mesala biraz macenta veya pembemsi bi renk ekleyerek biraz daha sevgi ve sıcaklığı hissettirmek düşüncesindeyim, afişin tipografi kötü malesef tipografi orda oturmamış havada uçuyo sanki kalemse basit durmuş... kolay gelsin.

Donuk dediğiniz şey sanırım sadelikten kaynaklanıyor. Kaldı ki kullandığım renkler eğitim vakfı olduğundan eğitimi algılatmak adına kullanılmıştır. Sizin değimizinizle logo sıcak gözüksün diye kullanılacak olan magenta ve pembe renklerinin insan algısını bana açıklar mısınız? .. Kaleme gelirsek müthiş detaylı bir kalem çizilebilirdi evet niyetim bu afişteki sadeliği şaşırtacaktır, tipografinin nasıl olması daha iyi olurdu sizce? 7 vurgusundan daha mı öne çıkmalıydı? Yoksa okunmayan bir fontla mı yazılmalıydı?

dt

🌟Usta Tasarımcı🌟
fikir olarak gayet güzel ama bence logoyu daha yumuşak hatlarla çalışsaydın daha iyi olurdu. çok sert ve yapay duruyo. daha kıvrımlı bi siluet daha hoş görünürdü. kitapla çocuğun sağ kolunun arasındaki beyaz boşluk hata gibi durmuş sanki. aynı zamanda kitapla kadının gövdesi arasındaki geçişte çok sert.

afiştede yorumlara baktığım kadarıyla sadelik istemişin ama eksik birkaç şey var gibi geldi bana. mesela belki zemin beyaz değilde hoş, göze batmayacak logo renkleriyle uyum sağlayacak başka bir renk olsaydı da yazılar beyaz olsaydı daha güzel olurdu. kalem ve elde sanki çok baştan sağma gibi duruyo açıkçası. fikir yine güzel ama bence bunları bi gözden geçirsen daha kaliteli durcakmış gibi geldi bana :) iyi çalışmalar.

istakozzz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Donuk dediğiniz şey sanırım sadelikten kaynaklanıyor. Kaldı ki kullandığım renkler eğitim vakfı olduğundan eğitimi algılatmak adına kullanılmıştır. Sizin değimizinizle logo sıcak gözüksün diye kullanılacak olan magenta ve pembe renklerinin insan algısını bana açıklar mısınız? .. Kaleme gelirsek müthiş detaylı bir kalem çizilebilirdi evet niyetim bu afişteki sadeliği şaşırtacaktır, tipografinin nasıl olması daha iyi olurdu sizce? 7 vurgusundan daha mı öne çıkmalıydı? Yoksa okunmayan bir fontla mı yazılmalıydı?

sanıırm sen sinirlendin... ama bu işten anlayan biri 3 aşağı 5 yukarı benim yazdıklarımı yazar, ne diyebilirimki... eline sağlık güzel olmuş...

istakozzz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öncelikle şunu belirtmeliyim kullandığın font sıradan herhangi bir bilgisayarda olabilecek bir font bence farklı bir karekterde daha güçlü bir font bulabilirsin dahası tipografiye persfektif uygulayıp bir derinlk verilebilir diye düşünüyorum. zemin zaten beyaz birde uygulanan tasarım elemanları ortada tek düze olunca nitelik bi çalışmantan uzak durmuş...

renk olarakta her ne kadar renkerin psikolojik etkleri kitaplarda yazsada ben şahsen bunun her kurumsal kimlikte dikkate alındığını sanmıyorum, kırmızı ve tonları hep sevgiyi aşkı vurguladığı için ki kırmızı senin renginle armoni oluşturmayacağı için pembe olabilir düşüncesine vardım...

kalem konusuna gelince sadeliği niteliksizlikle karıştırmayalım, afişte bişi yok zaten tasarm elemnı olarak gayet sade ... en kral kalemi koysan sadeliğini bomaz :)