Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Adobe İndesign CC 2018 Türkçe Dil Sorunu

bmw4x4

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar hayırlı bayramlar arkadaşlar..

- Bir problem ile karşılaştım, adobe indesign 2018 türkçe indiriyorum, bi kaç siteden denedim ama hiçbiri Türkçe olmadı bazı şeyler denedim mesela;

İlk baştan sistemim;
Win10 64 bit ve Türkçe

++Ayarlar kısmından 2 yerden Türkçeyi seçtim..
++Her tekrardan ve farklı siteden indirip kurduğumu sildikden sonra c nin içindeki kalıntı dosyaları da sildim.
++Adobe Creative Cloud a üye olup tercihlerden Türkçeyi seçtim bide öyle kurdum

En son deneme sürümünü indirip oradakine bakayım dedim ama kendi sitesinden "Adobe Creative Cloud" kurup ordan indirmeye çalıştığım zaman indirme hatası veriyor hep %24 de kalıyor..

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim, önemli olan 2018 i türkçe kurabilen var mı yoksa bende mi sorun var.

Benzer konular

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
türkçe kurulum için Adobe Creative Cloud'u açıp üye olduktan sonra Sağ üst köşedeki üç dikey nokta simgesini tıklatın ve Tercihler'i seçin. Creative Cloud > Apps öğesini seçin. ve dil seçeneğinden türkçeyi seçip indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını tekrardan kurun bu şekilde sorununuzu halledebilirsiniz.

Merhabalar hayırlı bayramlar arkadaşlar..

- Bir problem ile karşılaştım, adobe indesign 2018 türkçe indiriyorum, bi kaç siteden denedim ama hiçbiri Türkçe olmadı bazı şeyler denedim mesela;

İlk baştan sistemim;
Win10 64 bit ve Türkçe

++Ayarlar kısmından 2 yerden Türkçeyi seçtim..
++Her tekrardan ve farklı siteden indirip kurduğumu sildikden sonra c nin içindeki kalıntı dosyaları da sildim.
++Adobe Creative Cloud a üye olup tercihlerden Türkçeyi seçtim bide öyle kurdum

En son deneme sürümünü indirip oradakine bakayım dedim ama kendi sitesinden "Adobe Creative Cloud" kurup ordan indirmeye çalıştığım zaman indirme hatası veriyor hep %24 de kalıyor..

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim, önemli olan 2018 i türkçe kurabilen var mı yoksa bende mi sorun var.

bmw4x4

🌱Yeni Üye🌱
Evet öyle de yaptım ne yazık ki olmuyor diğer pc yede aynı şeyleri denedim olmuyor. Cs6 yı daha önce kurmuştum onla ilgili mi sorun yaratıyor acaba anlamadım çakışıyorlar falansa.

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
çakıştığını sanmıyorum birkaç sürüm aynı bilgisayara kurulabilir.
Evet öyle de yaptım ne yazık ki olmuyor diğer pc yede aynı şeyleri denedim olmuyor. Cs6 yı daha önce kurmuştum onla ilgili mi sorun yaratıyor acaba anlamadım çakışıyorlar falansa.