Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Adobe Photoshop Dersleri: Rüya Yazı Efekti - İngilizce Çeviri Ders

hakanefe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline sağlık kardeşde layerleri birleştirirken sadece ctrl e değil shiftede basmak gerekiyor küçük ama önemli bir ayrıntı

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
üstat baya güzel olmuş eve giidnce deniycem ;)

Biyolog

🌟Usta Tasarımcı🌟
Süper ötesi.. Eline sağlık...

Radiogirl

🌱Yeni Üye🌱
Ali hocam özellikle de sizin örnekleriniz alıştırma,pratiklerimde bana çok büyük bir yardımcı sağlıyor..Anlatım mizacınız takdire şayan,kolay,her şeyden öte hayli öğretici.Ancak örnekleriniz de tıkandığım noktalar söz konusu.Mesela bu yazıya uyguladığım Lens Flare sizin ki gibi durmadı.Ya da daha da önce vermiş olduğunuz 3 boyutlu kutuya uygulanan resim ve yazıların haricinde,ilk başta o 3 boyutlu kutuyu nasıl kendi başımıza oluşturacağımızı anlatmamıştınız.Yeni mezun oldum ve itiraf etmeliyim ki buradan öğrenip yaptığım pratikler beni aldığım derslerden hayli çok geliştiriyor.Sevgi ve saygı dileklerimle.

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Ali hocam özellikle de sizin örnekleriniz alıştırma,pratiklerimde bana çok büyük bir yardımcı sağlıyor..Anlatım mizacınız takdire şayan,kolay,her şeyden öte hayli öğretici.Ancak örnekleriniz de tıkandığım noktalar söz konusu.Mesela bu yazıya uyguladığım Lens Flare sizin ki gibi durmadı.Ya da daha da önce vermiş olduğunuz 3 boyutlu kutuya uygulanan resim ve yazıların haricinde,ilk başta o 3 boyutlu kutuyu nasıl kendi başımıza oluşturacağımızı anlatmamıştınız.Yeni mezun oldum ve itiraf etmeliyim ki buradan öğrenip yaptığım pratikler beni aldığım derslerden hayli çok geliştiriyor.Sevgi ve saygı dileklerimle.

Öncelikle nacizane yorumunuz için teşekkür ederim.Benim çalışmalarımda çıkan sonuçların sizin yaptığınız sonuçlara tıpa tıp benzememesi normal.Çünkü Ps programı yapılan her efekti matematiksel olarak resme uyguluyor.Yani her şeyin bire bir yapmanız gerekiyor.Lens Flare efektinde ise bu mümkün değil çünkü lensi istediğiniz noktaya mause yardımıyla koyuyyorsunuz benim koyduğum tam noktaya sizinde koymanız ikimizde biliyoruz ki mümkün değil.

3B kutu anlatımı altında da belirtiğim gibi bir çeviri ders kişi okadar anlatmış benim de vaktim kısıtlı olduğu için sadece çevirisini yaptım.Bir ekleme yapma fırsatım olmadı inanın ki.Söz veriyorum sizin için vaktim olunca daha ayrıntılı bir anlatım ekleyeceğim.Saygılarımla...

vegasl

🌱Yeni Üye🌱
Gerçekten güzel bi anlatım olmuş banada yeni fikir sunmuş oldun Sağolasın... ;)

BATMANCU

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Resimler şu anda görünmüyor düzeltmeniz mümkün mü?

Reqnad

🌱Yeni Üye🌱
Cok gzl tesekkurler hmn ugrasmaya baslıyorum