Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Afiş, kartvizit, insört vs vs tasarımların piyasa fiyatı ne kadardır?

ftalfa

🌱Yeni Üye🌱
Herkese merhaba arkadaşlar, ufak bi sıkıntım var ve sizinle paylaşma gereği duydum yardımcı olursanız sevinirim. Şimdi şöyle orta üst düzey photoshop bilgim var ve daha önce profesyonel anlamda bi reklam ajansında veya serbest olarak çalışmadım. Bu ay içerisinde bi reklam ajansına başvurdum ve Grafiker olarak işe başladım. Sahibi tanıdık biri ücret konusunu halen konuşmadık ve part time olarak çalışıyorum yaptığım iş başına ücret almayı düşünüyorum. Aklıma takılan kısma gelince dediğim gibi daha önce hiçbi yerde çalışmadım ve piyasa bilgim yok. Siz değerli üstadlara sorum:
Afiş kartvizit etiket insört tabela cam giydirme ve aklıma gelmeyen bi kaç tasarım için ne kadar almam lazım tasarım başına bilgilendirirseniz çok sevinirim.

gokhanyaka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Üste para isterlerse şaşırma derim. Gerekçe olarak da burada iş öğreniyorsun diyebilirler. Bu yüzden ilk fırsatta yüzyüze konuşman gerekir. Kötü bir yorum gibi algılayabilirsin şu aşamada ama aslında iyi bir tavsiyedir bu önerim.

ftalfa

🌱Yeni Üye🌱
Üste para isterlerse şaşırma derim. Gerekçe olarak da burada iş öğreniyorsun diyebilirler. Bu yüzden ilk fırsatta yüzyüze konuşman gerekir. Kötü bir yorum gibi algılayabilirsin şu aşamada ama aslında iyi bir tavsiyedir bu önerim.

yok hocam estağfurullah :D yalnız daha önceden bu tür bi işte çalışmadığımı söylemiştim onlara. Bi kaç deneme amaçlı tasarımımı verdim kabul ettiler beğeniyorlar. yavaştan işi öğreniyorum ve piyasayı bilmem gerektiğini düşündüm :D