Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ahmetbarin şahsıma ait kartvizit

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
n82c0d4u.jpg

.......................................................................
ölümü bilen; hiç gelirmi Rabbini bilmezlikten!!!

Altta büyük graphicwebdesigner yazan kısım gizli lak olacak. :)
Ve kartvizit ebatı (75x45) boyutlarında olacak.

Benzer konular

Semih Taneri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ahmet kardeş tebrik ederim. Çok sade ve klas bir çalışma olmuş. Hele de logona bayıldım.

C-Larinase

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Graphicwebdesigner biraz garip durmuş orda onu daha ortalara alsak daha güzel durmazmı. :D

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ahmet kardeş tebrik ederim. Çok sade ve klas bir çalışma olmuş. Hele de logona bayıldım.

Yorumunuz için çok teşekkür ederim :). Logomu beğenmenizede bir ayrı sevindim :)

Dokunma kalsin, super

Yorumunuz için çok teşekkür ederim. :)

Graphicwebdesigner biraz garip durmuş orda onu daha ortalara alsak daha güzel durmazmı. :D

Yorumunuz için teşekkür ederim. O yazı ise kırmızı çizgi ve diğer isim, iletişim bilgileri ile hizalanmıştır. Ve o kısım gizli lak olacak. Söylediğiniz şekilde uygulasam o zaman bir garip durur diye düşünüyorum. Simetrisi olmaz yani :)

Gayet Şık Bir tasarım olmus eline sağlık

Yorumunuz için çok teşekkür ederim :)

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
Emeğine sağlık Ahmet

_doomsday_

🌱Yeni Üye🌱
Ahmet kardeş bekledim cevap gelmeyince ben yorumumu yapim yanlış bişey söylersem sen beni düzeltirsin ''Altta büyük graphicwebdesigner yazan kısım gizli lak olacak.'' demişsin yanlız dikkat etmeni isterim yazıyı köşeye sıfırlamışsın bu işi bıçakta bozmanı istemem tasarım acısından sade ve güzel olmuş sonuçta biliosunki bıçakcı tek tek kesmiyor ve graphicwebdesigner yazısının ucundan kesilmiş olmasını fazla umursamıcak muhakkak bi bahane bulacaktır dikkat etmedim ugraşmadım demektense köşeye sıfırlamışsın mecburen bu şekilde çıktı die bi kelimeyle karşılaşabilirsin dediğim gibi çalışman sade ve güzel paylaşım için sagol. Eline sağlık kardeş....

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ahmet kardeş bekledim cevap gelmeyince ben yorumumu yapim yanlış bişey söylersem sen beni düzeltirsin ''Altta büyük graphicwebdesigner yazan kısım gizli lak olacak.'' demişsin yanlız dikkat etmeni isterim yazıyı köşeye sıfırlamışsın bu işi bıçakta bozmanı istemem tasarım acısından sade ve güzel olmuş sonuçta biliosunki bıçakcı tek tek kesmiyor ve graphicwebdesigner yazısının ucundan kesilmiş olmasını fazla umursamıcak muhakkak bi bahane bulacaktır dikkat etmedim ugraşmadım demektense köşeye sıfırlamışsın mecburen bu şekilde çıktı die bi kelimeyle karşılaşabilirsin dediğim gibi çalışman sade ve güzel paylaşım için sagol. Eline sağlık kardeş....

Yorum için teşekkür ederim ve işim olduğu için yorumunuzu görmedim. Ve o yazı için taşma payı verilmedi yani baskıya göndereceğim de taşma payı tabiki de vereceğim :). İlgin için teşekkür ederim.

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
Bende beğendim gerçekten güzel.

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorumunuz için çok teşekkür ederim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

artajans

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle eline aklına sağlık,güzel olmuş.Bir noktaya itirazım var, o da kırmızı zemin üzerine yazılı "ahmetbarin" de 'a' karakterinin 'e' karakterinden bozma olması.Espri güzel ama kullanılan 'e' fontu bence uygun değil. Hatta o fontun 'a' sı Ahmet'in 'e' sinde kullanılsa espri tek bir yerde kullanılırdı,daha vurucu daha yerinde olurdu kanımca.İyi çalışmalar..

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
Çalışmada Bulunan İletişim Bilgileri:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Yapılan çalışmaların üzerinde kendinize ya da müşterilerinize ait iletişim bilgileri ve internet adresi bulundurulmamalıdır.

İletişim bilgileri veren üye:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forum içerisinde iletişim bilgileri belirli alanlar dışında vermek yasaktır.