Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

AL ELİMİ VEKTÖRÜ :)) dün giriş yaptığım siteye bu gün 1 fıkra ve 1 şiirle hoşçakal diyorum !

damarblgsyr

🌱Yeni Üye🌱
Sitedeki: Yardım taleplerinin kenarından dolaşıp; Sunulan hazır lop ürünlere rağbeti görmek bana Nasreddin Hocamızın boğulma tehlikesiyle karşı karşıya olduğu halde bir türlü "ver elini" diyenlere elini uzatmayan Yahudi komşusunu "al elimi" diyerek kurtarışını hatırlattı :) Ben forum deyilince amatör ruhla yürütülen yardımlaşma birlikteliği anlardım. Son olarak: şairin "SELAM VERDİM,RÜŞVET DEĞİL DİYE ALMADILAR" dizesiyle Size hayırlı işler dilerim.

paintmaker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence bu forumda diğerlerinde olmadığı kadar yardımlaşma söz konusudur. ben de yeni üye oldum. ama paylaşımlar ve paylaşımlara verilen değerle bu siteye bağlandım resmen. diğerlerine nazaran bir çok faydasını görebileceğin harika bir site. bir kez daha düşün kendin için arkadaşım.

hakanc1

🌟Usta Tasarımcı🌟
üzüldüm.bu site birçok siteden daha çok yardımcı olacak iyi niyetli üyeden oluşmakta.burada mutlu olamıyorsanız işiniz çok zor.
unutmayalım ki herkesin işi gücü var.Her istenildiğinde yardım etme gibi bir zorunluluk yok zaten.