Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Alttaki (sonraki) üyeye soru sor

SaykoX

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Daha az reklam, daha fazla canlılık, forum etkinlikleri, yarışmalar, düzgün bi ödül sistemi, web sitelerimizi veya hizmetlerimizi tanıtabileceğimiz ve öne çıkarılmış alan, aşk, sevgi, sadakat :) , hırs, azim, paylaşımcılık biraz tuz ve biber.

Ekleyebileceğiniz bir şey kaldı mı?:D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Yoo! Hayır! Fazla bile açıldın bence ;)

Kahven var mı? Afyon için..

CAGATAY

Yönetici
♾️Grafik Gurusu♾️
Ahaha 😄 Alırım bi kuple :cool:

İtalyanlarda aslen latindir buna göre ben latince diyorum.

Sence bi parfüm kokusu insanı baştan çıkarabilir mi?
Bence koku insanı kesinlikle insanı baştan çıkarabilir ve tam aksine tiksindiredebilir:). Hatta bazı kokular vardır ki alır götürür insanı anıların en dibine :)

Gerçekten uzayda yaşayabilecek miyiz? Mesela Mars veya uzak başka gezegenlerde.

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Sanmıyorum. Yani olsa bile göreceğimi garanti edemem.😊

Istemedigin bir durumda ince ince laf sokmayi mi seversin yoksa direk soylemeyi mi ?

KingsMan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sanmıyorum. Yani olsa bile göreceğimi garanti edemem.😊

Istemedigin bir durumda ince ince laf sokmayi mi seversin yoksa direk soylemeyi mi ?

Açıkçası istemediğim durumda karşımda kimin olduğuda önemli eğer sevdiğim, yakın gördüğüm biriyse inceden giydiririm başlarda :) Şimdi yalan yok orta yaşı geçtik artık, insanları genel olarak dış görünüşüne göre hayatta yargılamam ancak ilk edindiğim hislerde genelde haklı çıkıyorum neyse işte uzatmayayım bu gibi durumlarda direk ağır ağır konuştuğumda oluyor:D Ben kin tutmam kimseye ama öyle bir şeyde var:)

Kin tutar mısın? Hayatının tümünü değerlendirdiğinde en çok sinirlendiğin olayı azıcık anlatır mısın?

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Tutmamayı tercih ediyorum yoksa belimde silahla gezmem gerkir.

Ya sen sorunca kamu için de oldukça önemli bi konuyu hatırladım. Uzun tutmazsam ona değineceğim.
Geçenlerde arkadaşımla metrodayız. Bizi kaynatacak bi konudan behsediyoruz. Kimseyi rahatsız etmeden gülüyoruz kendimizi tutamdık çünkü. Neyse, arkamda da beyefendi görünümünde ajda modunda biri varmış meğer hiç farkında değildim. İneceğim durağa gelince dönüp inip inmeyeceğini sordum. Ağzının dibinde olmama rağmen duymazdan geldi. Haspam keyfimizden rahatsız olmuş meğer. Tekrar sordum. Bu kez sertçe sanki çocuk azarlar gibi "kapı açılınca inersin" dedi. Ben de ışıklar çaktı tabi ama çizgimden kaymamalıydım kontrollü olmazsam biz de haberlere çıkardık kesin. Bende güldüm özellikle dalga geçerek "kapı açılmadan inemem zaten" dedim. Adam iyice sinirlendi la havle çekti filan ben de arkadaşıma dönüp güldüm. O da şoktaydı ben gülerken. Neyse metro durdu. Yol versin diye bekledim bir adım geri atmadı bende iterek geçtim. Allahtan eve kadar mesafem vardı sakinleştim yürürken.
Buradan da sesleneyim belki okur.
"Kardeşim! kimse sizin psikolojik sorunlarınızla uğraşmak zorunda değil. Heleki kamusal alanlarda böyle kaba olmayı annenizden babanızdan mı öğreniyorsunuz. Terbiyesizliği aynanın karşısına geçip orada yapın. Ahlaksızlığın lüzumu yok!"
Yayılarak oturanları toparladık şimdi bunlar çıktı..

Sinirlenince sakinleşmek için nasıl bi yol izlersin?

Son düzenleme:

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Derin nefes alıp vermiyorum :ROFLMAO: şaka bi yana içimden sayarım yada saydırırım. Sinir durumuna göre değişiyor 🤣

Seni tamamen anlatan şarkın ?

KingsMan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Derin nefes alıp vermiyorum :ROFLMAO: şaka bi yana içimden sayarım yada saydırırım. Sinir durumuna göre değişiyor 🤣

Seni tamamen anlatan şarkın ?
Aynı ben :) Tövbe estağfurullah çekerim, bi süre sessiz sakin içimde beynimde yaşarım, sonra ya sakinleşirim yada Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.:D

Buyurun dinleyin:)

Peki seni tamamen anlatan film hangisi?:cool:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Sen klavye :cool:

Biriyle koyu muhabbet ederken istenmeyen 3. kişi maydonoz olduğunda ne tepki verirsin?

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Asla olmadı. Kaliteyi severim :cool:

Kaliteli insan kumaşını nasıl anlarsın?

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Bazen bir kelime, bazen bir ses tonu, bazen bir mimik, bazen bakış. Biraz detaycıyımdır. :rolleyes:

Burcunla uyumsuz özelliğin ?

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Fazla sabırlı olmam..

En sevdiğin burç kişisi ;)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Hayır. Kızsam anlardın kesin. 😘

İnsan çok kızarsa ne olur ( 😄 yaratıcı cevap bekliyorum)