Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Alüminyum PLexi Kabartma 10 mt Tabela

pc_alper33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cekeronline.com
Slmlar Arkadaşlar Diyarbakıra Yaptığımız 10 mt Alüminyum Oyma Plexi Kutu Harf ve en önemliside İçten gizli Kumandalı Gölgelik Tente Alttan Spot Aydınlatmalar Tamamen İşçilikten ve Malzemeden Kaçınılmamış bi çalışma
kolonlar alüminyum giydirme şuanlık 3 boyutlu halini gönderiyorum bi kaç günede uygulanmış halini gönderecem tüm yorumlara açığım tasarım bana ait...
Diyarbakırda baya beğenildi ve beraberinde baya iyi tapkiler aldık...!

gazioludbakramlcaubesi1.jpg

Açık Tente Hali

Kapalı Tente Hali
gazioludbakramlcaubesi3.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

onder_veysel

🌱Yeni Üye🌱
selam; Uygulanmış Fotolarını görmek isterdim, Tasarım güzel olmuş.

alkanatmurat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tabelada fena dalga var sanırım yoksa fotodanmı

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben dalga göremiyorum tabelada fotoğraftan kaynaklanıyor. Bu kadar işçilik yapıpta alüminyumu ince kullanmazlar heralde :)
Ayrıca şu tente olayına bittim harika olmuş. Tasarımı hangi prgramda yaptın 3dmax mi ?

pc_alper33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cekeronline.com
Dalga olayı yok tabelada fotoğrafı çeken arkadaş düzgün çekememiş bu şekilde bi tabela yapıp dalga oluşuna izin verilirmi gönül razı olurmu tente olayı evet çok beğenildi çizimide Sketchup programında çizdim yorumlarınız için teşekkürler parmaklarınıza sağlık

smart_emre

🌱Yeni Üye🌱
Kankam tek kelimeyle Harika olmuş bence tasarım ve renk seçimi çok hoş gözüküyor bir de yokardakı arkadaş dalga olayından bahsediyor sanırım Arkadaşım sanırım sen fotograf çekme konusunda yenisin sanırım yada bilmiyorsun yüzeyde poliç kullanılmış yüzeldeki parlaklık ve yanlış açıdan çekilen fotograflarda genelde bu sorun olur bunu da ögrenmiş olursun artık.Kankam ayrıca Sketchup üstadı olmuşsun yanlız sana bir tavsiye kankam su plıngs kullanmalısın bence render konusunda çok iyi sunumlarda sana çok faydası olur diye düşünüyorum dostum eline saglık çok harıka

artreklam

🌱Yeni Üye🌱
güzel olmuş elinize sağlı ama ışıklandırmada problem war gibi bide kırmızı daha açık olsaydı nasıl olurdu sizce

pc_alper33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cekeronline.com
Abicim şimdi biri diyo tabelada dalga var biri diyo ışıklandırmada hata var Yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum ama resmi çeken arkadaş telefonla çekmiş tabela diyarbakıra gittiği için haliyle fotoğraf makinasını kendileri ile götürmediler kendi cep telefonuyla çekti arkadaş tabelada ne dalga var ne ışıklandırma sorunu var orjinal bi şekilde iş çıkarıldı artı boyayada gelirsek kırmızı daha açık olamaz neden olmaz çünkü renk bordo bordonun açığıda olmaz koyusuda olmaz standart bordo rengi adamların 5 şubesi var tümünede aynı renk kullanıldı saygı duyarım yineden görüşlerinize...

black ghost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Başarılı Çalışmalar Elinize sağlık...

mimax02

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel olmuşda,yanlış değilsem 5 şubesi var diyosun.ve senin yaptığında da çamlıca şubesi yazıyor,benim görüşüm o boyuttaki bir tabelaya o şube yazısı çok ufak kalmış.hatta neredeyse yapan reklam firmasının imzası kadar olmuş.tasarıma bi diyeceüim yok,çok güzel ama bir reklamcı gözüyle gördüğüm eksiği değerlendirdim..

finfik

👑Efsanevi Grafiker👑
herşey güzel de fener pano bütün tasarımı bozmuş...

pc_alper33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cekeronline.com
çok güzel olmuşda,yanlış değilsem 5 şubesi var diyosun.ve senin yaptığında da çamlıca şubesi yazıyor,benim görüşüm o boyuttaki bir tabelaya o şube yazısı çok ufak kalmış.hatta neredeyse yapan reklam firmasının imzası kadar olmuş.tasarıma bi diyeceüim yok,çok güzel ama bir reklamcı gözüyle gördüğüm eksiği değerlendirdim..

Öncelikle askerde olduğum için biraz geç cevapladım sorunu yorumun için sağol şube ismi fazla kaba olömasın diye söylendi bize ve diğer şubelere yaptığımız tabelalar bunun kadar uzun değildi o bakımdan onlara tam olarak uygun şekilde yapıldığı için bu biraz büyük olduğu içn doğrudur biraz isim küçük olmuş olabilir tabela boyutuna göre tabi normalde diğerleri tam orantılı şekilde isim ölçülerini bozmağımız için bu şekilde bıraktık yani (isim 60 cm) genişliğindedir...

limareklam

🌱Yeni Üye🌱
Ellerinize sağlık gerçekten çok güzel olmuş. Böyle meslektaşlarımızın olması çok güzel tekrar tebrilk ederim çok başarılı bir çalışma.

ordu52

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeş gözüm metre gibi olmuş tahmin ettiğim ebatı yazmışsın. 60x13 falan galiba ama köşeli olsa daha iyidi. şube ismi boğulmuş. yada dış çizgisi olmasa da olurdu. şu pc bi yenilielim render olayını daha iyi geliştircem. 10 dk da bi cephe yapıyorum ama yetmio. render de beklemek zorunda kalıorum.

folyo

🌱Yeni Üye🌱
kardaş emeyine sağlık kim ne derse desin benim ustalarım bir işi önce sen begeneceksin derdi sen begendeyisen müşterin de begenmiş eline saglık bende ayrıca 27 yıllık tabelacıyım saygılar

Goldenbrush

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.altinfirca.com
Yorum

Elinize sağlık temiz bir çalışma olmuş.

Kenar dönüşünü yuvarlak kullanılmasını bende tercih ederim genellikle, yalnız bu dönüş daha güzel olabilirdi diyorum çok kısa tutulmuş gibi.

Kullandığın yazı espası kabul edilemez bana sorarsan, Firma ismi yazılırken kullanılan harf ara boşlukları çok fazla görünüyor. Şöyle bir kural ile yetiştim ben, " Bir yazıyı okutan ve güzel görünmesini sağlayan boşluklardır. Ve bana göre sen bu boşlukları doğru kullanmamışsın gibi geldi bana. Logodaki formatın aynısını büyütüp tabelaya yerleştirmişsin diyeceğim ama buda söz konusu değil hem yazıyı büyütmeyeyim hemde çok yer kaplasın demişsin gibi. Gazioğlu ünvanı o tabela da tek başına logo ile birlikte kullanılsaydı yani ikinci sefer pastaneleri yazmasaydın veya ğ'nin bacağının soluna yerleştirseydin daha büyük bir etki sağlayacaktı sanırım.

Kullanılan çift taraflı tabelaya gelecek olursak, bu tabelanın dengi değil en az 2 katı büyüklükte yapılması makbul olurdu bence.

Kolonlarda kullandığın logolar neden aynı değil oraya yazı yazmış olmak için koymuşsun sanırım.

Yani dolayısıyla bu işi alıp yapmışsınız tebrik ederim yalnız, devamında bu önerilerimi dikkate alarak çalışabilirseniz emin olun daha olumlu tepkiler alabilirsiniz.

İyi Çalışmalar