Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Amplitude türkçe font

oguzhangokdeniz

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar yana yana Amplitude türkçe ailesini arıyorum fakat bulamadım. Eminim edlide olan vardır. Paylaşan arkadaşa bol bol dua edecem :smile:

font resmi bu

5214.png

Benzer konular

f.e

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende var ama türkçe değil.. mesajali türkçeleştirirse. hepsini yüklerim

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
Maalasef hata veriyor bana condensed medium ve Condensed light birde book olanı lazım türçesini bulamadım çok yaygın bir font değil ama harika bir font umarım bulursun dostum :worried:

dostum gerçekten bende kullanıyorum hata yok

vegaturk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
medium ampilateler ttf 3 adet
Deposit Files

Çok teşekkür ederim bunlar işe yaradı üstte paylaştığın condesed medyum da tr karakter çalışmadı eğer condensed medyum varsa ve paylaşırsan hiçbir sorunum kalmayacak tekrardan çok çok teşekkür ederim ilerde bir sorunun olduğunda sana yardım etmek isterim:smile:

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok teşekkür ederim bunlar işe yaradı üstte paylaştığın condesed medyum da tr karakter çalışmadı eğer condensed medyum varsa ve paylaşırsan hiçbir sorunum kalmayacak tekrardan çok çok teşekkür ederim ilerde bir sorunun olduğunda sana yardım etmek isterim:smile:

Dostum bendeki Amplitude türkçe olanlar burada ben kullanıyorum sorun yok ama olanlarda sorun varsa bana yaz
Deposit Files

vegaturk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dostum bendeki Amplitude türkçe olanlar burada ben kullanıyorum sorun yok ama olanlarda sorun varsa bana yaz
Deposit Files
Dostum yardımların için çok sağol light,book,condens medium,condens book olanlar çalışmıyor indesing de denedim çalışanlan black tr,medium,wide medium
neden çalışmıyordur acaba :sleepy:

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
Dostum yardımların için çok sağol light,book,condens medium,condens book olanlar çalışmıyor indesing de denedim çalışanlan black tr,medium,wide medium
neden çalışmıyordur acaba :sleepy:

bu fontlar sadece Basic Latin olarak hazırlanmış tükçe karakterler görünüyor ama tanıtılmamış bunları tam türkçeleştirmek bir günümü alır belki daha fazla zaman buldukça hatta acil oldukça türkçeleştirip kullanıyorum iyi çalışmalar

theblueflame

🌱Yeni Üye🌱
Bu konuya bakan op mop birisi yok mudur acaba ? Bişey veriliyo sonra o link kırık oluyo kimse ilgilenmiyo. Bu nasıl iş ya. Arada bir kontrol etmek çok mu zor ???

grapphist

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu linkler silinmiş acaba yenileyebilirmisinz veya bu fontun türkçesine nasıl ulaşabilirim

graif

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Uzun zamandır aradığım bir fonttu paylaşan arkadaşlara teşekkürler...

erden17

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Linki yenileyebilir misiniz arkadaşlar...?